ایستگاه خبر

نهنگ‌ها با سرعت بالا اتریوم جمع‌آوری می‌کنند!

داده‌های یک تحقیق نشان می‌دهد نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگ دنیای رمز ارزها با سرعت بالایی اتریوم جمع‌آوری می‌کنند. آدام کوکران، مدیر اجرایی موتور جستجوی متمرکز بر حریم خصوصی DuckDuckGo می‌گوید به ۱۰ هزار آدرس اتریوم برای حسابرسی میزان فعالیت نهنگ‌ها، سودآوری نقدینگی و دستکاری بازار دسترسی داشته است. وی می‌گوید نهنگ‌های موجود در شش ماه گذشته ۵۵۰ میلیون دلار یا ۴ درصد سرمایه‌گذاری خود را در اتریوم افزایش داده‌اند. این درحالیست که سرمایه‌ی جدید که سال گذشته وارد بیت کوین شد حدود ۶۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

کوکران افزود تعداد قابل توجهی کیف پول در میان ۱۰ هزار کیف پول مورد بررسی وجود داشته که اولین معاملات خود را با صرافی‌های فیات انجام داده‌اند و عمدتا به مشتریان بزرگی همچون صرافی‌های Gemini، کراکن و کوین بیس خدمات می‌دهند. این آدرس‌های جدید که ۶ درصد از ۱۰ هزار آدرس بررسی شده را تشکیل می‌دهند، اغلب معادل صد هزار دلار اتریوم خریداری کرده‌اند.

بنابراین به طور کلی می‌توان گفت نهنگ‌های جدید و قدیم بیش از ۶۵۰ میلیون دلار اتریوم در طول شش ماه گذشته خریداری کرده‌اند که از کل پول ورودی به بیت کوین در سال ۲۰۱۹ بیشتر است. از طرفی تنها ۱۹.۵ میلیون ETH در صرافی‌ها برای فروش وجود دارد درحالیکه ۳۳.۶ میلیون ETH در صرافی‌ها نگهداری می‌شوند. این میزان ۵۸ درصد از کل سپرده‌هاست و نشان می‌دهد نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری اتریوم هستند و تمایلی به فروش ندارند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38585
دکمه بازگشت به بالا