ایستگاه خبر

مورگان استنلی از سرمایه‌گذاری در صندوق بیت کوین گری اسکیل خبر داد

طبق پرونده ارائه‌شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، صندوق Morgan Stanley مقدار قابل توجهی سهام را از گری‌اسکیل (Grayscale) بزرگترین مدیریت دارایی رمز ارزها، خریداری کرده است.

در ماه آوریل، پرونده دیگری در SEC نشان داد که مورگان استنلی، یکی از بزرگترین بانک‌های جهان، به‌طور غیر مستقیم و بدون داشتن رمز ارز در این بازار سرمایه‌گذاری کرده ست.

دوازده صندوق سرمایه‌گذاری جایگزین مورگان استنلی برای این کار انتخاب شدند، از جمله Europe Opportunity، Advantage، Developing Opportunity، Counterpoint Global. صندوق Europe Opportunity اولین صندوقی است که سرمایه‌گذاری خود را علام کرد. این صندوق‌ها می توانند تا ۲۵ درصد از دارایی‌های تحت مدیریت خود را در بخش کریپتو سرمایه‌گذاری کنند.

صندوق بیت کوین Grayscale به صندوق‌های سنتی اجازه می‌دهد تا از طریق ذخایر بیت کوین خود، در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند. در حال حاضر، این صندوق بیت کوین بیش از ۲۰ میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد. در حالی که ارزش سهام GBTC در طول تاریخ بیش از نسبت دارایی آن‌ها بود که می‌تواند آن را به یک فرصت جذاب‌تر برای سرمایه‌گذاری تبدیل کند، زیرا سرمایه گذاران می‌توانند پس از دو سال بیت کوین بیشتری دریافت کنند.

مورگان استنلی در ماه‌های اخیر گام‌های روشنی را برای پذیرش بیشتر کریپتو برداشته است. به‌عنوان گلدمن ساکس و جی‌پی مورگان نیز به این بازار پیوسته‌اند تا کلاس این دارایی را افزایش دهند. غیر از اقدام به ثبت وجوه با تخصیص بیت کوین، این بانک فاش کرد که ارائه دارایی را به مشتریان ثروتمند خود را آغاز می‌کند. همچنین به دنبال خرید صرافی Bithumb در کره جنوبی بود.

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاکچین

 

Source

https://coiniran.com/?p=46279
دکمه بازگشت به بالا