ایستگاه خبر

سقوط Monero ،Dash و Zcash پس از اعلام حذف از لیست Bittrex

سه سکه بزرگ حریم خصوصی Monero (XMR) ،Dash (DASH) و Zcash (ZEC) همگی دیروز، اول ژانویه ۲۰۲۱، افت قیمت زیادی داشتند. این سقوط در نتیجه اطلاعیه‌ای از Bittrex است که می‌گوید سکه‌های حریم خصوصی به زودی از لیست این صرافی حذف می‌شوند.

صنعت کریپتو آشفته‌تر می‌شود
اواخر سال ۲۰۲۰ و اوایل سال ۲۰۲۱ زمان جالبی برای صنعت رمزارز است. برخی از سکه‌ها بیش از هر زمان دیگری رشد می‌کنند، از جمله Bitcoin (BTC) که هر روز در حال ثبت رکوردهای جدید است.

بزرگترین رمزارز جهان امروز ۲ ژانویه به بالاترین رکورد تاریخ خود رسیده است. در همین حال، سکه‌های دیگر مانند XRP در یکی دو هفته اخیر افت چشمگیری داشته‌اند.

|| بیشتر بخوانید: رویارویی دو پروژه حافظ حریم خصوصی : زدکش در برابر مونرو ||

اکنون، طبق اعلام Bittrex، سرنوشت مشابهی برای سه تا از  بزرگترین سکه‌های حفظ حریم خصوصی  Monero ،Dash و Zcash رخ داده است، و آنها هم واکنش مشابهی نشان داده‌اند.

Bittrex سکه‌های حریم خصوصی را حذف می‌کند
اخیراً، Bittrex اعلام کرد که قصد دارد سه رمزارز را از ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ از لیست خارج کند و به کاربران خود دو هفته فرصت دهد تا امور خود را مرتب کنند. در این تاریخ، این صرافی ۱۱ جفت معاملاتی از جمله BTC/XMR ،ETH/XMR ،USDT/XMR ،BTC/ZEC ،ETH/ZEC USDT/ZEC ،USD/ZEC ،BTC/DASH ،ETH/DASH ،USDT/DASH ،USD/DASH را حذف خواهد کرد.

به نظر می‌رسد این صرافی برای حذف این سکه از لیست عجله دارد، زیرا گفته می‌شود که هدف کلی آن این است که به کاربران ۳۰ روز قبل از حذف توکن‌ها فرصت دهد.

تاکنون، این صرافی دلایل خود را برای این اقدام مشخص نکرده است. با این حال، این حرکت عواقب عمده‌ای برای سکه‌های ذکرشده به همراه داشته است. در زمان انتشار این خبر، قیمت Zcash 10.60٪ (۵۸.۰۳ دلار) و قیمت Monero 14.68٪ (۱۳۶.۰۲ $) کاهش یافته است و Dash نیز با کاهش ۱۱.۸۶٪ (۸۸.۵۴ $) مواجه شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42945
دکمه بازگشت به بالا