ایستگاه خبر

حمایت از بانوان، هدف اصلی سومین کنفرانس علمی بلاک‌چین هامبورگ

موسسه غیرانتفاعی moinworld e.V از اعضای جامعه رمز ارزها دعوت می‌کند تا در سومین کنفرانس علمی moinblockchain شرکت کنند. این کنفرانس علمی در روزهای ۱۷ و ۱۸ اکتبر در شهر هامبورگ آلمان برگزار خواهد شد.

بلاک‌چین و تنوع برای فناوری‌های نو آورانه در حوزه رمز ارزها

این رویداد علمی با شعار “تنوع برای فناوری‌های نوآورانه” در تاریخ ۱۷ اکتبر در سالن HSBA در قلب هامبورگ افتتاح خواهد شد. در این رویداد افراد به نام اکوسیستم رمز ارزها در رابطه با تحولات بلاک‌چین و آینده رمز ارزها، آخرین دستاوردهای خود را به اشتراک خواهند گذاشت. جلسات هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ نیز با محوریت آینده رمز ارزها و با حضور چهره‌های سرشناس این حوزه برگزار خواهد گردید.

به گزارش خبرگزاری cryptonewmedia، ارائه‌ها با محوریت مشکلات امروز رمز ارزها و بررسی پتانسیل‌های بالقوه بلاک‌چین برگزار خواهد شد. یادگیری شبکه‌ای نیز از دیگر محورهای برگزاری این کنفرانس علمی خواهد بود.

به گفته‌ی آنچا شومن مؤسس شرکت moinworld، حمایت از زنان برای موفقیت در عملی شدن ایده‌های خود در حوزه ‌های مرتبط با رمز ارزها نیز از دیگر هدف‌های برگزاری این کنفرانس علمی است.

گفتنی است که به‌منظور حمایت از بانوان، حداقل نیمی از شرکت‌کننده‌ها در این کنفرانس علمی بانوان خواهند بود و خانم کاترینا فگبانک، شهردار دوم شهر هامبورگ نیز سخن‌ران بخش آغازین این رویداد علمی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: رویداد هفته بلاک‌چین بارسلونا

https://coiniran.com/?p=31881
دکمه بازگشت به بالا