ایستگاه خبر

کابران تلگرام با Mint Bot برای هم توکن SLP ارسال می‌کنند!

یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار به تازگی یک تیپینگ بات tipping bot برای تلگرام توسعه داده است که به کاربران این بات اجازه می‌دهد توکن‌های SLP را در هنگام چت کردن برای هم ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری  Bitcoin.com، این توسعه‌دهنده که با نام کاربری Maxwell10206 فعالیت می‌کند از این بات در روز دوشنبه رو نمایی کرده است.

توکن‌های SLP این روزها شهرت فراوانی پیدا کرده اند. همین چندوقت پیش بود که کیف پول Bitcoin.com اعلام کرد که از این توکن‌ها پشتیبانی خواهد کرد. حالا هم که خبر توسعه این بات تلگرامی در فضای رمز ارزها منتشر شده است.

ماکس (که نام مستعار این توسعه‌دهنده است) می‌گوید که اینکه هرکسی بتواند تیپینگ بات خود را داشته باشد انگیزه اصلی این حرکت آنها بوده است. او می‌گوید تیم آنها منتظر بازخوردهای جامعه رمز ارزها می‌ماند تا برای توسعه‌ آینده بات و ویژگی‌های آن برنامه ریزی کنند. ماکس تاکید کرده است که آنها می‌خواهند برای پیام‌رسان‌های دیگری مثل Discord  نیز این بات را توسعه دهند.

اسم این بات Mint Bot است و توکن SLP آن Mint نام دارد. با پیام دادن به این بات در تلگرام لیستی از شرح وظایف و نقش‌های آن مشاهده خواهید کرد.

https://coiniran.com/?p=36738
دکمه بازگشت به بالا