ایستگاه خبر

گربه‌های استونر ، انیمه جذابی که فقط دارندگان NFT آن می‌توانند تماشایش کنند

جامعه رمز ارزها و نشریات خبری جریان اصلی در حال بحث در مورد یک پروژه جدید NFTاند که توسط میلا کونیس و همسرش اشتون کوچر پشتیبانی می‌شود. این پروژه یک انیمه سریالی به نام «گربه‌های استونر» است. در این پروژه آن‌ها با افراد مشهوری مانند کریس راک، جین فوندا و ست مک فارلین  همکاری خواهند کرد. ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم نیز به مجموعه انیمیشن‌ها پیوسته‌ و نقش شخصیتی به نام «Lord Catsington» را بازی خواهد کرد.

داستان این نمایش در مورد یک زن مسن به نام «خانم استونر» است که با تعدادی گربه شیطانی زندگی می‌کند. خانم استونر مبتلا به بیماری آلزایمر است و تصمیم می‌گیرد از ماری جوانای پزشکی برای بیماری‌های خود استفاده کند. با این حال، به محض اینکه پیرزن از داروهایش استفاده می‌کند، گربه‌های او بلند می‌شوند و شروع به صحبت با یکدیگر می‌کنند.

وبسایت «گربه‌های استونر» یک کلیپ کوچک از خانم استونر و گربه هایش را نشان می‌دهد که چشم‌انداز آینده نمایش را به بینندگان می‌دهد و آن‌ها را به دیدن این سری انیمه ترغیب می‌کند. مشخص است که هرکسی نمی تواند نمایش جدید را تماشا کند، زیرا این مجموعه فقط در اختیار دارندگان NFT آن قرار خواهد گرفت که روز سه شنبه فروخته شد. بیش از ۱۰ هزار NFT در کمتر از ۳۵ دقیقه فروخته شد، هر کارت با مبلغ ۰.۳۵ اتر. این فروش در مجموع ۸.۴ میلیون دلار درآمد کسب کرد و NFT نیز می‌تواند در بازارهای ثانویه به فروش برسد. وبسایت رسمی این انیمیشن سریالی با جزئیات کامل توضیح می‌دهد که این نمایش شامل چه جزئیاتی خواهد بود:

گربه‌های استونر یک انیمه سریالی برای بزرگسالان است که متمرکز بر پنج گربه خانگی است که به طرز مرموزی احساساتی می‌شوند. با مصرف ماری‌جوانا خودآگاهی آن‌ها زیاد شده و متوجه می‌شوند که صاحب دوست‌داشتنی آن‌ها نیازمند کمک آن‌هاست. یک گل خوب مسئولیت زیادی با خود به همراه می‌آورد.

گفتنی‌است که دارندگان این NFT می‌توانند کارت‌های خود را در بازارهای ثانویه به فروش برسانند. اگرچه قیمت مشخصی برای آن وجود ندارد، اما درصد کمی از فروش ثانویه آن‌ها نیز به پروژه اصلی خواهد رسید.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=46799
دکمه بازگشت به بالا