ایستگاه خبر

فروش میلیونی سهام مایکرواستراتژی برای خرید بیت کوین‌های بیشتر

ساعاتی پس از آن که شرکت مایکرواستراتژی افشا کرد حدود 500 میلیون دلار از سهام شرکت را فروخته تا توانایی بیشتری برای خرید بیت کوین داشته باشد، با معامله عمومی در یک پرونده SEC نشان داد که ممکن است در طول زمان سهام بیشتری به ارزش 1 میلیارد دلار بفروشد. جزئیات این طرح در پرونده S-3 شرکت، که روز دوشنبه منتشر شد، گنجانده شد.

از نظر استفاده از عواید، مایکرواستراتژی نشان داد که ممکن است برای اهداف مختلف، از جمله برای خرید بیت کوین بیشتر، از وجوه حاصل از فروش سهام استفاده کند.

«ما قصد داریم از درآمد خالص حاصل از فروش سهام عادی کلاس A که تحت این دفترچه ارائه می‌شود برای اهداف عمومی شرکت، از جمله خرید بیت کوین یا چیزهای دیگری که در ضمیمه‌نامه مربوطه آمده باشد، استفاده کنیم. البته، هنوز مقدار سود خالص را که باید به طور خاص برای هر هدف اختصاص داده شود، تعیین نکرده‌ایم. در نتیجه، مدیریت در مورد تخصیص سود خالص به هر طرح با احتیاط و تأمل پیش می‌رود.»

زمانبندی این شرکت برایی فروش سهام و خرید بیت کوین نکته قابل توجهی است. مایکرواستراتژی در حال حاضر بیش از 92،000 BTC را در ترازنامه خود نگهداری می‌کند که ارزش تقریبی آن مبلغی معادل 3.7 میلیارد دلار است.

 

پیشنهاد مطالعه: وضعیت حال حاضر بازار بیت کوین: رشد قیمت یا کاهش قیمت؟ – تحلیل

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا