ایستگاه خبر

همکاری متامسک و فایربلاکس برای ارائه امنیت بیشتر به سرمایه‌گذاران نهادی

مؤسسه متامسک (MetaMask Institutional) و فایربلاکس (Fireblocks) با هم همکاری می‌کنند تا به سرمایه‌گذاران نهادی و توسعه‌دهندگان بلاکچین راه حلی برای دسترسی ایمن defi و web3، امنیت کیف پول، مدیریت پورتفولیو و اتصال به هزاران برنامه غیرمتمرکز را ارائه دهند.

دسترسی امن به وب ۳

مؤسسه متامسک (MMI)، سازنده کیف پول وب ۳ برای سازمان‌ها، و فایربلاکس، پلتفرمی برای دسترسی امن DeFi و عملیات رمزارزی، از یک قرارداد مشارکتی با هدف ارائه مجموعه‌ای بی‌نظیر از خدمات به سرمایه‌گذاران و نهادها خبر داده‌اند.

از طریق این همکاری، این تیم امنیت بالای کیف پول‌ها در فایربلاکس را با عملکرد پیشرفته و دسترسی به وب ۳ ارائه‌شده توسط متامسک ترکیب خواهد کرد.

این تیم می‌گوید بیش از ۱۸۰۰ سازمانی که در حال حاضر از فایربلاکس استفاده می کنند، به مجموعه راه حل‌های مدیریت پورتفولیو MMI و اتصال یکپارچه به بیش از ۱۷۰۰۰ برنامه DeFi و web3 دسترسی خواهند داشت.

کاربران با اتصال حساب‌های فایربلاکس به MMI می‌توانند در فعالیت‌هایی مانند سرمایه‌گذاری، تجارت، وام، استقراض، تأمین نقدینگی و پل زدن دارایی در زنجیره‌های مختلف ماشین مجازی اتریوم (EVM) شرکت کنند. این تیم ادعا می‌کند امنیت زیرساخت کیف پول MPC و Policy Engine Fireblocks برای نظارت و امضای تراکنش‌ها، ایمنی این عملیات را تضمین می‌کند.

همکاری متامسک و فایربلاکس چه به ارمغان می‌آورد

MMI همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را در اختیار کاربران فایربلاکس قرار می‌دهد تا تجربه مدیریت پورتفولیوی وب ۳ خود را افزایش دهند. این ویژگی‌ها شامل نظارت بر دارایی‌های دیجیتال، تخصیص پروتکل، و گزارش تراکنش‌ها است که همه به راحتی از طریق یک داشبورد قابل دسترسی هستند.

کاربران همچنین می‌توانند از تبادل توکن‌های بومی و استکینگ اتریوم مستقیماً از افزونه MMI یا داشبورد بهره ببرند.

علاوه بر این، مدیریت تیم با تنظیمات خودکار پورتفولیوها در سطح سازمان در دسترس خواهد بود. با این یکپارچه‌سازی بیشتر کاربران می‌توانند معیارهای انتساب عملکرد و سود/زیان (P&L) را برای توکن‌های ERC-20 و پروتکل‌های اصلی defi ارزیابی کنند.

همکاری بین متامسک و فایربلاکس نشان‌دهنده علاقه سازمانی و پذیرش دارایی‌های کریپتو در حال رشد است. بر اساس یافته‌های تحقیقات EY-Parthenon، نزدیک به ۶۰ درصد از سرمایه‌گذاران نهادی به طور فعال در حال بررسی ورود به فضای رمزارزی هستند و مزایای بلندمدت دارایی‌های دیجیتال را مدنظر قرار داده‌اند.

با تشدید این علاقه، نیاز به راه‌حل‌های مدیریت دارایی دیجیتال ایمن و کارآمد بسیار مهم می‌شود. با ترکیب دسترسی گسترده به اکوسیستم MMI با امنیت سازمانی و مدیریت کلید فایربلاکس، سرمایه‌گذاران و سازندگان نهادی می‌توانند از بهترین‌های هر دو دنیا بهره ببرند.

سازگاری با فایربلاکس یک نقطه عطف مهم برای متامسک است، که ضمن آن متولیان و ارائه‌دهندگان فناوری حضانت خود را در مجموع به دوازده نفر افزایش می‌دهد. این تنوع به صندوق‌های کریپتو، سازندگان وب ۳ و سازمان‌هایی که به دنبال سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال هستند، امکان می‌دهد بر اساس نیازهای خاص خود، مناسب‌ترین راه‌حل نگهداری را انتخاب کنند.

پیشنهاد مطالعه: آموزش کامل کیف پول متامسک MetaMask + ویدیو

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62944
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x