ایستگاه خبر

دانش فنی خود را در رویداد Matic Counter Stake به چالش بکشید

پلتفرم Matic Network که روی راه حل‌های مقیاس پذیری در بلاک چین اتریوم با استفاده از زنجیره‌های جانبی پلاسما و یک شبکه اثبات سهام (PoS) کار می‌کند، برای رویداد انگیزشی عمومی زنده‌ی Counter Stake فراخوان داده است. رویداد Matic Counter Stake برای افرادیست که مهارت فنی خوبی دارند و تمایل دارند در ازای محک زدن دانش خود و رقابت با سایر کاربران توکن Matic به دست آورند.

رویداد Matic Counter Stake در چند مرحله انجام می‌شود و مرحله صفر آن در حال برگزاریست. کسانی که تمایل دارند در این دوره شرکت کنند باید نودهای معتبری را روی تست نت راه‌اندازی کنند. تمام اطلاعات، شرایط و جزئیات نحوه‌ی ارزیابی به اطلاع مشارکت‌کنندگان خواهد رسید و پس از آن مرحله اول آغاز می‌شود. در مرحله اول جوایز، جریمه‌ها و استراتژی‌های جایگزین تعیین می‌شوند و کاربران به تاییدکنندگان فعال در شبکه تبدیل خواهند شد. در مرحله دوم نیز تائیدکنندگان با سطح مشخصی از سهام شروع می‌کنند و کسی که در پایان بیشترین سهام را داشته باشد برنده جایزه خواهد بود.

درنهایت، بیش از ۳ میلیون توکن Matic بین شرکت‌کنددگان و برندگان توزیع می‌شود. لازم به ذکر است که تاریخ برگزاری مراحل اول و دوم هنوز مشخص نشده است.

Source

 

https://coiniran.com/?p=35073
دکمه بازگشت به بالا