ایستگاه خبر

Marathon بزرگترین مزرعه استخراج بیت‌کوین در آمریکا می‌شود!

شرکت Marathon Patent Group که سهام آن در بورس نزدک نیز عرضه می‌شود، قصد دارد با خرید ۱۰ هزار آنتماینر S19 به بزرگترین مزرعه استخراج بیت‌کوین در آمریکا تبدیل شود. ارزش این قرار داد جدید با Bitmain میلیون‌ها دلار تخمین زده می‌شود.

به گزارش Bitcoin.com، شرکت Marathon با این خرید دارای ۲۳۵۶۰ دستگاه استخراج بیت‌کوین نسل جدید است که این شرکت را به بزرگترین مزرعه استخراج آمریکا تبدیل خواهد کرد.

پس از نصب این حجم از دستگاه جدید قدرت پردازشی این مزرعه بزرگ به ۲.۵۶ اگزاهش بر ثانیه خواهد رسید.

در ماه اوت Marathon با خرید ۱۰۵۰۰ دستگاه استخراج جدید به ارزش ۲۳ میلیون دلار قدرت پردازشی خود را افزایش داده بود. شرکت Bitmain قرار است از ژانویه تا ژوئن تمامی دستگاه‌های سفارشی را تحویل دهد.

مریک اوکاموتو مدیر اجرایی Marathon است. او معتقد است فعالیت استخراج شرکت آنها در حال رشد است و این در پس زمینه روند افزایشی قیمت بیت‌کوین اتفاقات خوبی را برای این شرکت رقم خواهد زد.

گفتنی است دو هفته پیش Marathon که ارزش سهام آن بالغ بر ۸۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود، یک قرار داد تجاری برای کاهش هزینه الکتریسیته مزرعه خود امضا کرده بود. با انتشار این خبر سهام این شرکت ۱۱ درصد رشد داشته است و به ۲.۸۲ دلا رسیده است. سهام این شرکت در بورس نزدک در طول ۵۲ هفته از ۰.۳۵ دلار به ۵.۲۵ دلار رسیده بود.

بیشتر بخوانید: چگونه می‌توان از کیفیت بالای یک صرافی ایرانی مطلع شد؟

https://coiniran.com/?p=41734
دکمه بازگشت به بالا