ایستگاه خبر

آینده‌ای نامعلوم در انتظار پروژه‌ی لوم نتورک

بنابر اطلاعات موجود در لحظه‌ی نگارش این مطلب، به نظر می‌رسد آینده‌ی لوم نتورک (Loom Network)، پروژه‌ی ارائه‌دهنده‌ی خدمت بلاک چین به عنوان سرویس، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

آن‌طور که پیداست در هیچ یک از کانال‌های ارتباطی این پروژه اثری از فعالیت آن دیده نمی‌شود.

برونو اسکورک، مالک پلتفرم آموزشی بیتفالز (Bitfalls) در تاریخ ۸ مه اقدام به ارسال توییتی کرد که باعث شد خبرنگاران وب‌سایت کوین‌تلگراف شاخک‌هایشان فعال شود و به دنبال نشانه‌‌ای از حیات لوم نتورک بگردند. در نهایت این خبرنگاران دریافتند که پروژه‌ی لوم نتورک در حال حاضر، هیچ فعالیتی در تلگرام، ردیت یا وبلاگ خود ندارد. گفتنی است اعضای اصلی تیم لوم نتورک از این پروژه کنار کشیده‌اند. اسکورک در توییتی نوشته:

من لوم نتورک را یک پروژه‌ی کلاهبرداری بگیر و دررو می‌دانم؛ بماند که بعید می‌دانیم چیزی هم برای به بغما بردن در آن باقی‌مانده باشد.

لوم نتورک در ژانویه ۲۰۱۸ درست پیش از وقوع بزرگترین سقوط در بازار رمزارزها اقدام به برگزاری ICO و فروش توکن لوم کرد. در این ICO بیش از ۴۵ میلیون دلار از توکن‌های مبتنی بر اتریوم این پروژه به فروش رسید.

در گروه تلگرامی متعلق به این پروژه مطلبی به تاریخ ۹ مه به چشم می‌خورد که در آن نوشته است:

این گروه در حال حاضر بسته است. لوم نتورک با چرخش در استراتژی خود دیگر در زمین بلاک چین بازی نخواهد کرد و به دنبال ارائه‌ی راهکارهای سازمانی می‌رود. از این رو تصمیم گرفتیم تا همه‌ی کانال‌های ارتباطی همگانی خود را یک‌کاسه کنیم تا اعضای تیم ما بتوانند تمام تمرکز خود را بر فروش و پشتیبانی سازمانی متمرکز کنند.

تاکنون گردانندگان لوم نتروک به درخواست رسانه‌ها برای ارسال پاسخ، واکنشی از خود نشان نداده‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=38773
دکمه بازگشت به بالا