ایستگاه خبر

پروتکل Lendefi بر شبکه آزمایشی بایننس در دسترس است

تیم Lendefi پروتکل ارائه‌دهنده معاملات اهرمی و وام‌های امن در بازار رمز ارزها، اعلام کرد که هم‌اکنون در شبکه آزمایشی زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) فعال شده است. با استفاده از یک مدل وام بدون وثیقه، Lendefi رابطه بین وام‌دهنده و وام‌گیرنده را تسهیل می‌کند. تیم Lendefi اعلام کرده است:

«فعالیت در شبکه آزمایشی زنجیره هوشمند بایننس برای ما یک نقطه عطف بود و با دستیابی به آن می‌خواهیم با استفاده از این فرصت از جامعه خود به‌خاطر پشتیبانی‌شان طی ماه‌های گذشته شکر کنیم.»

فعالیت در شبکه آزمایشی بایننس

Blockchain Labs Asia (BLABS)، توسعه‌دهندگان پروتکل Lendefi، در حال حاضر چندین موضوع مربوط به محیط شبکه آزمایشی را بررسی می‌کند. پس از حل این مشکلات، BLABS و Lendefi انجام آزمایشات مرتبط با عملکرد رابط کاربر را شروع می‌کنند. سپس شبکه آزمایشی قبل از اینکه برای عموم آزاد شود، برای آزمایش‌کنندگان دعوت‌شده باز خواهد شد.

امنیت پروتکل

ستون مهم رویکرد سه‌جانبه Lendefi در مورد ایمنی پروتکل شامل بازرسی مداوم، مدت‌زمان شبکه آزمایشی و پاداش‌دهی به پیدا کردن ایرادات در آینده است.

Lendefi قبلاً یک حسابرس تعیین کرده و قراردادهای هوشمند پروتکل را برای حسابرسی در اختیار آنها قرار داده است. این موضوع اطمینان می‌دهد که یک حسابرس معتبر کد قرارداد هوشمند را تجزیه‌وتحلیل کرده است تا بررسی کند هیچ نقطه ضعفی برای سوءاستفاده وجود ندارد.
این شبکه آزمایشی کنونی به Lendefi امکان می‌دهد تا پروتکل مربوط به نقاط ضعف و فشارها را تحت آزمایش قرار دهد.
یک برنامه پاداش‌دهی به پیدا کردن ایرادات در آینده برای شناسایی نقاط ضعف سیستم به افراد پاداش می‌دهد.
ترکیبی از این سه رویکرد امنیتی تضمین می‌کند که Lendefi به طور فعال بالاترین سطح ممکن برای امنیت را برای کاربران پروتکل مهیا می‌کند.

ارزش توکن‌های LDFI

راه‌اندازی Lendefi در شبکه اصلی، پیشنهادات را برای ارزش توکن‌های LDFI تغییر می‌دهد. با انتقال Lendefi به سمت اجرای یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز، این توکن‌ها ارزش خود را از حقوق رأیی کسب می‌کنند. دارندگان توکن‌های LDFI به حق رأی که ​​بر حاکمیت DAO تأثیر می‌گذارد دسترسی خواهند داشت. این باعث می‌شود که توکن‌های LDFI برای شرکت‌کنندگان در بازارهای اهرمی و بازارهای وام تحت وثیقه ارزشمند باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: بررسی MakerDAO ؛ نگاهی عمیق و کلی

 

Source

https://coiniran.com/?p=46277
دکمه بازگشت به بالا