ایستگاه خبر

KuCoin صرافی توکن غیر قابل تعویض راه‌اندازی خواهد کرد

صرافی رمزارز KuCoin مستقر در سیشل از راه‌اندازی آینده صرافی توکن غیر قابل تعویض NFT خبر داده است. NFT توکن‌های منحصر به فرد قابل جمع‌آوری است که برای آثار هنری و GameFi استفاده می‌شوند. طبق اطلاعیه منتشر شده توسط KuCoin، پلتفرم صرافی NFT طی چند ماه آینده به طور کامل عملیاتی می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: «پشتیبانی KuCoin از سپرده‌گذاری و برداشت دارایی‌های NFT نشان می‌دهد که NFTها به زودی وارد سیستم تجارت متمرکز می‌شوند.»

برخی از ویژگی‌های صرافی از اوایل ۱۶ نوامبر در دسترس خواهد بود: در اطلاعیه توضیح داده شده است که پلتفرم معاملات نقدینگی Pool-X سرویس سپرده دارایی های Dego.Finance NFT را فعال می‌کند.

KuCoin همچنین گفت که این پلتفرم با هدف تبدیل شدن به یک کانال مهم برای محبوب‌سازی مفاهیم NFT و بهبود نقدینگی NFT ساخته شده است.

||بیشتر بخوانید: معرفی توکن غیرقابل تعویض (NFT) در آخرین به‌روزرسانی اکوسیستم Decent ||

جانی لیو، مدیر عامل صرافی، در بیانیه‌ای گفت که KuCoin توجه خود را به بازار NFT معطوف کرده است.
وی گفت: اگرچه در حال حاضر در بازار توجه زیادی به NFT نمی‌شود، اما پتانسیل آن بسیار زیاد است. علاوه بر این، این دارای در بیمه، اوراق قرضه و سایر زمینه‌ها بسیار کاربردی است. این حتی می‌تواند یک دنیای واقعیت مجازی در بلاکچین ایجاد کند.

آیا می‌توان فضای NFT را برای رشد آماده کرد؟
در واقع، به نظر می‌رسد که KuCoin در تلاش است تا خود را به عنوان نوعی حرکت اولیه در فضای NFT تثبیت کند.
در این اطلاعیه آمده است: KuCoin به عنوان اولین پلتفرم اصلی رمزارز برای پشتیبانی از سپرده‌گذاری و برداشت دارایی‌های NFT، به طور مداوم به صنعت NFT کمک خواهد کرد.

شواهدی وجود دارد که فضای توکن غیر قابل تعویض (NFT) در حال رشد است. بر اساس این اطلاعیه، داده‌های NnnFungible.com، حجم معاملات NFT شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی سال به سال از نیمه اول سال ۲۰۲۰ بوده و مجموع اواسط سال را به ۲۳۰ میلیون دلار رسانده است. در همین بازه زمانی ، تعداد کاربران فعال در این فضا به ۷۸ هزار و ۸۸۱ نفر رسیده است که ۵.۷ درصد افزایش داشته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42068
دکمه بازگشت به بالا