ایستگاه خبر

پلتفرمی مبتنی بر بلاک‌چین برای ثبت قراردادها راه‌اندازی می‌شود

بسترهای نرم افزاری مبتنی بر بلاک‌چین KT Paperless به کاربران امکان می‌دهد قراردادها را ایجاد، منتشر و ذخیره کنند و زمان افتتاح، امضا یا تغییرات آنها را بررسی کنند. بزرگترین کنگره ارتباطات از راه دور کره جنوبی، KT، یک بستر بلاک‌چین برای قراردادهای به نام KT Paperless را راه‌اندازی می‌کند.

این پلتفرم کاربران را قادر می‌سازد تا قراردادهای الکترونیکی را ایجاد، منتشر و ذخیره کنند. پس از آپلود شدن قراردادها بر روی KT Paperless، کاربران می‌توانند بررسی کنند که آیا در آنها تغییری به وجود آمده است یا خیر.

KT Paperless  بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی و باشگاه‌های ورزشی را هدف قرار می‌دهد

KT Paperless مؤسساتی را هدف قرار می‌دهد که تعاملات قراردادیِ زیادی با مصرف‌کنندگان دارند، ازجمله بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی و سالن‌های بدنسازی. این مراکز درمانی، آموزشی یا ورزشی، قادر خواهند بود تا ۵۰۰۰ قرارداد در روز بر روی این پلتفرم ثبت کنند.

مفهوم قراردادهای تغییرناپذیر در پلتفرم Paperless شبیه نامه‌های ثبت‌شده است، به این صورت که کاربران می‌توانند زمان افتتاح، امضای و بازدیدهای هر قرارداد را بررسی کنند. این فناوری زمان-محور (Timestamp)، که تقریباً در همه‌ی سازمان‌های بزرگ شبکه بلاک‌چین استفاده می‌شود، امکان ردیابی دقیق فعالیت کاربر را فراهم می‌کند.

در آینده نزدیک، KT  به کاربران اجازه می‌دهد قراردادهای کاغذی را در شبکه بلاک‌چین KT Paperless، بارگذاری کنند و از آن به‌عنوان یک بستر ذخیره سازی استفاده نمایند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=37914
دکمه بازگشت به بالا