ایستگاه خبر

صرافی کریپتوی کراکن از راه‌اندازی بازار NFT خود خبر داد!

صرافی کریپتوی کراکن (Kraken) امروز اعلام کرد که لیست انتظار را برای بازار NFT خود باز می‌کند و از چندین ویژگی برنامه‌ریزی‌شده نیز خبر داد.

لیست انتظار بازار NFT کراکن

در یک پست وبلاگی، صرافی کریپتوی کراکن بازار توکن غیرقابل تعویض خود را معرفی کرد که Kraken NFT نام خواهد داشت.

زمانی که NFTها در پلتفرم کراکن معامله می‌شوند، کاربران از پرداخت هزینه‌های گس بی‌نیارند. با این حال، کاربران در صورت واریز یا برداشت NFT به و از Kraken، باید هزینه گس را بپردازند.

این شرکت همچنین ویژگی‌های مختلف دیگری را در نظر گرفته است: به کاربران اجازه می‌دهد تا امتیازات نادر NFT خود را ردیابی کنند و با پرداخت بخشی از فروش ثانویه به سازندگان NFT پاداش می‌دهد.

بازار NFT کراکن پرداخت‌ها را با اکثر ارزها و ارزهای دیجیتالی که قبلاً توسط صرافی پذیرفته شده‌اند، می‌پذیرد. کراکن می گوید بیش از ۱۲۰ دارایی مختلف پشتیبانی می‌شود.

کراکن از NFT ها در چندین بلاکچین پشتیبانی می‌کند و اتریوم و سولانا هر دو در هنگام راه‌اندازی پشتیبانی می‌شوند. این صرافی می‌گوید بلاکچین‌های بیشتری بعداً در آینده اعلام می‌شود.

این شرکت زمان راه‌اندازی بازار NFT خود را اعلام نکرد فقط اطلاع داد که لیست انتظار امروز باز می‌شود.

جسی پاول، مدیرعامل کراکن، پیشتر برنامه‌های خود را برای افتتاح بازار NFT اعلام کرده بود، اما در آن زمان جزئیات کمی ارائه کرد.

در آن اعلامیه، پاول دلایل مختلفی برای ایجاد یک بازار NFT، از جمله ظهور NFT های متاورس و رشد مورد انتظار در بازار کلی NFT ذکر کرد.

سایر صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال قبلاً بازارهای NFT را راه‌اندازی کرده‌اند، از جمله Coinbase، FTX.US، Binance و Gemini.

اما اگرچه این صرافی‌ها اخیراً وارد رقابت شده‌اند، بازار اختصاصی NFT OpenSea همچنان بزرگترین سایت برای تجارت NFT است. در ماه آوریل، حجم معاملات ۳.۲ میلیارد دلاری را ثبت کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: امن‌ترین کیف پول های NFT در سال ۲۰۲۲

 

Source

https://coiniran.com/?p=50995
دکمه بازگشت به بالا