ایستگاه خبر

غول کره‌ای Danal به اکوسیستم بلاکچین ICON می‌پیوندد

شرکت Danal Fintech، یکی از شرکت‌های تابعهٔ Danal، که یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت در کره جنوبی‌ست، امروز اعلام کرد که به اکوسیستم بلاکچین ICON، بزرگترین شبکهٔ غیرمتمرکز کرده با سرمایه‌گذاری در بازار، می‌پیوندد.

دانال فین تک یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات پرداختی در کره جنوبی است که خدمات پرداختی ادغام‌شده را -از کارت‌های اعتباری گرفته تا قبض موبایل- برای شرکای تجاری‌اش فراهم می‌سازد. دانال با بیش از ۲۰ سال سابقه، نیمی از سهم قبض‌های تلفن همراه را معادل ۵.۵ میلیارد دلار سالانه به خود اختصاص داده است. این کمپانی بر روش‌های پرداخت مبتنی بر بلاکچین تمرکز دارد و Paycoin را در سال ۲۰۱۹ به‌عنوان یکی از اولین اپلیکیشن‌های مورد استفاده در خرید و فروش خرده‌فروشی‌ها با ارزهای مجازی راه‌اندازی کرد.

Danal Fintech قرار است رمز ارز مختص ICON را (ICX) با Paycoin که یک اپلیکیشن جهانی پرداخت و انتقال پول است ادغام کند. این ادغام امکانی را فراهم خواهد کرد که بیش از ۷۵۰هزار کاربر اپلیکیشن Paycoin بتوانند برای پرداخت به هر یک از شرکای تجاری Danal از جمله ۷-Eleven، KFC و Domino’s Pizza از رمزارز  ICX استفاده کنند.

مین کیم (Min Kim)، بنیانگذار پروژه ICON می‌گوید: «بعد از اعلام PayPal برای پشتیبانی از رمز ارزها، ما شاهد شتاب همگانی اپلیکیشن‌های پرداخت پول و کمپانی‌های فین تک آسیا در پذیرش رمزارز هستیم. اکنون با Paycoin خرید و فروش کردن با ICX در هزاران شریک تجاری Danal برای مردم آسان‌تر از هر زمان دیگری است.»

Ted Hwang مدیرعامل Danal Fintech نیز اظهار کرد: «Paycoin یکی از اولین اپلیکیشن‌های دارایی مجازی است که به صورت تجاری در کره استفاده می‌شود و ICON هم یکی از بزرگترین پروژه‌های بلاکچین کره است. ما انتظار داریم از طریق مشارکت بین این دو پروژه، دارایی‌های مجازی را یک قدم به زندگی روزمره خود نزدیک کنیم.»

Source

https://coiniran.com/?p=41974
دکمه بازگشت به بالا