ایستگاه خبر

جارد کنا : صنعت رمز ارزها اکنون چیزی شبیه هیولای فرانکستاین است!

به نظر می رسد بعضی از مردم از پیشرفت بیت‌کوین لذت نمی برند. این خیلی مسئله عجیبی نیست اما وقتی بحث میلیونر معروف، جارد کنا (jared-kenna) مطرح می شود، داستان تفاوت می کند. او بسیار ثروت مند است و تمام ثروت خود را نیز از بیت‌کوین بدست آورده است.

جارد یکی از مشهورترین و اولین میلیونر های بیت کوین است. اما حضور او در جامعه علاقه مندان به رمز ارزها در سه سال اخیر بسیار کمرنگ شده است. او معتقد است صنعت رمز ارزها اکنون چیزی شبیه هیولای فرانکستاین است. جایی که مردم دیگر به این فکر نمی کنند که چه الزاماتی می تواند منجر به گسترش جامعه رمز ارزها شود، و  اساسا بلاک‌چین چگونه می تواند باعث شود دنیا جای بهتری شود، بلکه تنها به ثروت و منفعت خود فکر می کنند.

جارد معتقد است که بیت‌کوین و بلاک‌چین می توانند باعث انقلاب مالی شوند، اما این انسان ها هستند که از آنها برای پیگیری امیال شخصی خود استفاده می کنند.

جارد به بلومبرگ گفت:

“هرچیزی که ما از آن صحبت می‌کردیم در مورد اصول بیت‌کوین بود و مردم بسیار کمی در مورد پول صحبت می کردند. اکنون اما تنها چیزی که مردم در مورد آن متمرکز هستند، پول در آوردن از بیت‌کوین است.”

وی ادامه داد:

“هفته پیش در میامی برای شرکت در یک کنفرانس رمز ارز محور حضور داشتم. اونجا پر از مدل های زیبایی بود که به دنبال مردان ثروت مند بودند. این چیزی است که من از آن صحبت می کنم!”

آقای جارد کنا معتقد است که امروزه رمز ارزها بیشتر محلی برای نمایش دادن هستند. او می گوید که برای ترک جامعه رمز ارزها دلایل شخصی نیز دارد. از جمله به از بین رفتن ۸۰۰ بیت‌کوین او در سال ۲۰۱۰ و دزدیده شدن مقداری دیگر در سال ۲۰۱۶.

Source

https://coiniran.com/?p=32774
دکمه بازگشت به بالا