ایستگاه خبر

2020 سال بلاک‌چین خواهد بود!

سال 2019 چه سالی برای رمز ارزها و بلاک‌چین بود. بالا و  پایین‌های بسیاری در این سال برای رمز ارزها اتفاق افتاد با این حال در مجموع می‌توان سال گذشته را سال جذابی برای این حوزه دانست.

احتمالا پیش‌بینی‌های بسیاری در رابطه با رمز ارزها در سال پیش‌رو مطالعه کرده اید و یقینا در حال ارزیابی اطلاعات خود هستید تا تصمیم بگیرید که چه ارزهایی در سال 2020 آینده بهتری خواهند داشت.

خوشبختانه بسیاری از رمز ارزها در سال گذشته افزایش قیمت داشته اند و پیشرفت‌های خیره‌کننده ای را در دنیای بلاک‌چین شاهد بوده ایم. اما مسائلی در این میان وجود دارد که می‌توانند به موانعی برای رشد خیره کننده ارزها در سال 2020 تبدیل شوند.

فناوری بلاک‌چین عمری ندارد و بسیاری از کمپانی‌ها و موسسات به دنبال استفاده از این فناوری هستند. آیا به راستی شاهد به آسمان رفتن این فناوری در آغازین سال دهه بعدی میلادی خواهیم بود؟

تا جایی که به بلاک‌چین مربوط می‌شود بله! صنایع مختلف از آن استفاده خواهند کرد و این فناوری زیربنای تراکنش‌ها در صنعت را دگرگون خواهد کرد!

داستان بیت‌کوین و رمز ارزها اما چیز دیگری است. آنها تنها کاربردی از بلاک‌چین هستند.

قیمت بیت‌کوین در سال 2017 به 20 هزار دلار رسیده بود تا اینکه در سال گذشته تا 3500 دلار سقوط کرد. بعد تر در جهشی خیره کننده شاهد بیت‌کوین 13 هزار دلاری بودیم اما اکنون در بازه 7 الی 8 هزار دلار در نوسان است.

باید دید سال آینده چه اتفاقاتی برای پدر رمزارزها رقم خواهد زد. شما چطور فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا