ایستگاه خبر

تقاضای سازمانی برای هدایت بیت کوین به بالاتر از 40،000 دلار کافی نیست

بلومبرگ گزارش داد که غول بانکداری سرمایه‌گذاری JPMorgan به این نتیجه رسیده است که کاهش چشمگیر جریان وجوه بیت کوین Grayscale’s به احتمال زیاد مانع از آن می‌شود که بزرگترین رمزارز جهان مجدداً به مرز 40000 دلار برسد. در حال حاضر، تقاضای سازمانی در پشت بیت کوین تراست Grayscale به اندازه کافی قوی نیست که بیت کوین بتواند به بالاتر از 40،000 دلار برسد.

این سرمایه سازمانی کافی نیست
سرعت جریان سرمایه به سمت مدیریت دارایی رمزارز شماره یک جهان، حکم آزمایشی جنجالی را برای نشان دادن حجم علاقه به بیت کوین از سوی موسسات بزرگ داشته است.

تقریباً یک ماه پیش، استراتژیست های JPMorgan هشدار دادند که کاهش جریان می‌تواند باعث اصلاح بی‌رحمانه در بازار شود. در آن زمان، بیت کوین زیر 24000 دلار معامله می‌شد.

بعد از اینکه بیت کوین رشد چشمگیری داشت، و در تاریخ 8 ژانویه به بالاترین سطح فعلی خود یعنی 42،000 دلار رسید، این روند صعودی پایدار نماند و یک سری اصلاحات به دنبال آن انجام شد. به وقت این خبر، بیت کوین در صرافی Bitstamp با قیمت 33371 دلار معامله می‌شود.

JPMorgan خاطرنشان می‌کند که میزان ورودی Grayscale در هفته گذشته حتی افت بیشتری از خود بیت کوین داشته است (به ترتیب 22 و 17 درصد). Grayscale پس از بستن درهای سرمایه‌گذاران جدید در 21 دسامبر، صندوق خود را در 12 ژانویه بازگشایی کرد.

طبق به روزرسانی 22 ژانویه، Grayscale Bitcoin Trust در حال حاضر کمی بیش از 20 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

سهم بازار بیت کوین در حال کاهش است
جدا از تقاضای سازمانی که به ظاهر کمرنگ شده است، روند صعودی قوی اتریووم که با سودهای دو رقمی در بخش مالی غیرمتمرکز همراه بود، مانع بهبود شرایط بیت کوین شده است.

در اوایل امروز، بزرگترین آلتکوین جهان موفق شد به بالاترین قیمت خود یعنی 1475 دلار در صرافی Binance برسد.

حاکمیت بیت کوین اکنون به 62.45 درصد کاهش یافته است که پایین‌ترین سطح از اواخر نوامبر است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا