ایستگاه خبر

استفاده از اطلاعات خارج از بلاک‌چین، هدف همکاری ICON با Chainlink

آیکون ICON بلاک‌چین آینده داری که همواره وعده اتصال به جهان واقعی را می‌داد، یک قدم به تحقق رویای خود نزدیک شده است. آنها در تاریخ ۲۳ ژانویه همکاری با Chainlink را تایید کرده اند. خبری که باعث خوشحالی علاقه‌مندان به این دو پروژه شده است. آیکون ICON می‌خواهد در دنیای بلاک‌چین یکپارچگی رقم بزند و تا تحقق آن دست از تلاش بر نخواهد داشت.

در دو سال گذشته تیم توسعه در حال ایجاد یک ساختار مناسب بودند که سیستم های سنتی غیر بلاک‌چینی را به بلاک‌چین‌ها متصل نماید. برای قراردادهای هوشمند و اتصال آنها به اطلاعات موجود در دنیای واقعی oracles نقش محوری داشته است. آیکون ICON امیدوار است که این ارتباط ریسکی به همراه نداشته باشد. آنها فکر می‌کنند  شبکه اوراکلِ بلاک‌چینِ غیر متمرکز Chainlink به خوبی می‌تواند انتظارات آنها را برآورده کند.

به گزارش َAltcoinbuzz، هرکسی که اکنون از بلاک‌چین عمومی آیکون برای ایجاد برنامه غیرمتمرکز خود استفاده می‌کند، می تواند توسط Chainlink از اطلاعات موجود در دنیای واقعی نیز استفاده کند. بعضی از این گره‌های اطلاعاتی APIs وب، دستگاه‌های متصل به اینترنت اشیا، سیستم‌های ذخیره اطلاعات ابری و سیستم‌های پرداختی مختلف هستند.

گفتنی است که شرکت‌های بزرگی نظیر Web3، گوگل، اوراکل و Swift به شبکه اوراکل Chainlink اعتماد دارند.

https://coiniran.com/?p=36583
دکمه بازگشت به بالا