ایستگاه خبر

بسته شدن شعبه آمریکایی صرافی Huobi، یک خبر غافلگیر کننده!

صرافی HBUS، پلت‌فرمی که قرار بود جایگزین سرویس‌های بین المللی صرافی Huobi شود و یک ماه پیش راه‌اندازی شده بود، اعلام تعطیلی کرد. پلت‌فرم HBUS تمام معماله گران آمریکایی را تشویق می‌کرد که موجودی خود را از شعبه بین المللی به این پلت‌فرم منتقل کنند. این به دلیل احتمال وضع تحریم و محدودیت‌های ناشی از رعایت نکردن قوانین دولت آمریکا در شعبه بین المللی این صرافی بوده است.

این حرکت Huobi برای ایجاد یک شعبه آمریکایی درست مثل تصمیم بایننس به خروج از بازار آمریکا بود. شاید Huobi در ابتدا به دنبال انطباق با قوانین آمریکا بود، اما تاکنون نتوانسته است سود و نقدینگی بالایی را در این بازار فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری بیت‌کوینیست، Huobi بعد از خروج از بازار آمریکا به دنبال سازماندهی مجدد و تغییر ساختار است. آنها اکنون درهایشان را بسته اند و می‌خواهند با یک الگوی تاثیرگذار و ساختار مناسب به بازار آمریکا بازگردند.

گفتنی است که این صرافی از کاربران خود خواسته که تا تاریخ ۳۱ ژانویه موجودی خود را از حساب‌هایشان خارج نمایند. شایان ذکر است که اعلام این تصمیم غیر منتظره بوده است چرا که شعبه HBUS به تازگی اضافه شدن رمز ارز پایدار HUSD به پلت‌فرم معاملاتی خود را اعلام کرده بود.

https://coiniran.com/?p=35333
دکمه بازگشت به بالا