ایستگاه خبر

مودم جدید Exodus 5G Hub شرکت HTC می‌تواند یک نود بیت کوین باشد

شرکت HTC از روتر جدیدی رونمایی کرده که می‌تواند همزمان به شبکه‌ی ۵G متصل شود و شبکه‌ی بیت کوین را هم پشتیبانی کند. HTC روز چهارشنبه از مودم Exodus 5G Hub رونمایی کرد و ادعا می‌کند این دستگاه برای تمام دستگاه‌های دارای قابلیت اتصال به اینترنت، اتصال امن ۵G را فراهم می‌کند. همچنین، Exodus 5G Hub بطور همزمان به عنوان یک نود کامل بیت کوین هم فعالیت می‌کند و به کاربران امکان می دهد در تائید تراکنش‌ها و امنیت شبکه‌ی بیت کوین سهیم باشند. انتظار می‌رود Exodus 5G Hub در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ در دسترس کاربران قرار بگیرد. هنوز اطلاعاتی درمورد قیمت این دستگاه ارائه نشده است.

به گفته‌ی HTC دستگاه Exodus 5G Hub به کاربران امکان می‌دهد کنترل کلیدهایشان را از طریق Zion Vault در دست بگیرند. امکان اجرای نود بیت کوین از طریق Zion باعث می‌شود در صورتیکه کاربران دستگاه‌شان را از دست دادند بتوانند کلید خود را بازیابی کنند. همچنین، کاربران می‌توانند از این دستگاه برای نگهداری بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، استلار (XLM)، بایننس کوین (BNB) و توکن‌های ERC-20 و ERC-721 استفاده کنند.

HTC می‌گوید از این پس به جای اینکه سرورهای ابری شما را تائید کنند، این شمایید که تائید کننده‌ی سرورهای ابری خواهید بود. چیزی که معادلات قدرت را کاملا تغییر می‌دهد. این شرکت پیشتر دو گوشی هوشمند از خانواده‌ی Exodus عرضه کرده که هر دو از طریق Zion خدمات رمز ارزی ارازئه می‌دهند. HTC اعلام کرده قصد دارد از چندین اپلیکیشن متمرکز بر حریم خصوصی روی تمام دستگا‌های برند Exodus شامل سرویس ایمیل رمزگذاری شده‌ی ProtonMail، مرورگر بریو (Brave) و Incognito VPN پشتیبانی کند.

Source

https://coiniran.com/?p=37336
دکمه بازگشت به بالا