ایستگاه خبر

هم‌بنیانگذار اپل توکن WOZX را به بازار کریپتو معرفی کرد!

استیو وزنیاک، هم‌بنیانگذار اپل، رمز ارز جدید این هفته را راه‌اندازی کرد. اما چطور می‌توان توکن WOZX را خریداری کرد؟ این ارز دیجیتال در حال حاضر فقط در صرافی Hbtc معامله می‌شود.

WOZX رمزارز پلتفرم جدید صرفه‌جویی در انرژی Wozniak با نام Efforce

طبق وایت پیپر ارائه‌شده توسط ای شرکت، Efforce یک پلتفرم تجاری صرفه‌جویی در انرژی مبتنی بر بلاکچین است که کسانی را که می‌خواهند بهره‌وری انرژی ساختمان‌های خود یا فرآیندهای صنعتی خود را بهبود ببخشند به مجموعه مشارکت‌کنندگان علاقه‌مند به این حوزه متصل کرده و بازپرداخت ذخیره‌سازی و صرفه‌جویی انرژی در قالب توکن این شرکت صورت می‌گیرد.
به عبارت دیگر، WOZX به کسانی داده می‌شود که در ابتکارات صرفه جویی در انرژی Efforce مشارکت دارند. دارندگان این توکن همچنین می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به پلتفرم Efforce مشارکت داشته باشند.
اما چطور می‌توانیم این توکن را خریداری کنیم؟ WOZX در حال حاضر فقط در صرافی HBTC در دسترس است و هفته آینده، خرید آن در Bithumb Global نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

برای خرید WOZX، باید در صرافی HBTC یک حساب کاربری ایجاد کنید که ساخت آن فقط چند دقیقه طول می‌کشد. البته این توکن تنها در جفت معاملاتی خود، تتر (استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا)، قابل معامله است. در زمان نگارش این خبر، قیمت توکن WOZX حدوداً معادل ۱.۰۹ دلار گزارش شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42421
دکمه بازگشت به بالا