ایستگاه خبر

اینک کاربران HitBTC می‌توانند با کارت اعتباری و بانکی خود کریپتو بخرند!

صرافی HitBTC از منظر نقدینگی و جفت‌های معاملاتی یکی از برجسته‌ترین صرافی‌های رمز ارز است. این صرافی اخیرا اعلام کرده که از این به بعد، کاربران HitBTC می‌توانند با استفاده از کارت اعتباری و بانکی خود اقدام به خرید کریپتو از این پلتفرم کنند. این قبیل تراکنش‌ها بر روی این پلتفرم از طریق شرکای پرداخت آن مقدور خواهد شد. کاربران با استفاده از این درگاه‌های پرداخت به آسانی خواهند توانست که با استفاده از کارت اعتباری و یا بانکی و یا با انتقال بانکی اقدام به خرید کریپتو کنند و این کریپتوی خریداری شده را وارد اکانت BitBTC خود کنند. این صرافی قرار است که گزینه‌های پرداختی بیشتری را برای فیات به کریپتو در آینده‌ای نزدیک اضافه کند.

اینک این نمای جدید به پلتفرم ترید اصلی HitBTC اضافه شده است و بعد از ورود به اکانت این صرافی در دسترس است. کاربران برای خرید کریپتو می‌توانند یکی از درگاه‌های پرداخت را به میل خود انتخاب کنند. تیم این صرافی در مورد این توسعه اخیر بسیار هیجان‌زده است.

یکی از اعضای تیم بازاریابی HitBTC در این باره اظهار داشته که آنها خیلی خوشحالند که کاربران می‌توانند با استفاده از ارز فیات از طریق پلتفرم آنها رمز ارز بخرند. او در ادامه ابراز می‌دارد که کاربران با استفاده از کارت اعتباری و بانکی خود و یا حتی با انتقال بانکی می‌توانند اقدام به خرید کریپتو کنند و در نهایت به این نکته اشاره می‌کند که گزینه‌های بیشتری برای این منظور در آینده‌ای نزدیک اضافه خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا این نمای تازه، کاربران HitBTC را افزایش خواهد داد؟ نظر شما در مورد HitBTC چیست؟ آیا این صرافی قابل اعتماد است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43452
دکمه بازگشت به بالا