ایستگاه خبر

سارق توکن‌های Nuls در فروش کامل توکن‌هایش ناکام ماند

پلتفرم بلاک چینی Nuls در پاسخ به این هک و برای جلوگیری از ورود بقیه‌ی توکن‌ها به بازار در بلاک شماره‌ی ۸۷۸۰۰ انشعاب سخت انجام داد.تقریبا معادل ۴۸۰ هزار دلار از توکن‌هایش را در جریان یک هک از دست داد. Nuls در توئیتی اعلام کرد که تقریبا ۲ میلیون توکن دزدیده شده است و از این مقدار، تعداد ۵۴۸۳۴۵ توکن به ارزش تقریبی ۱۳۱۶۰۰ دلار وارد بازار شده‌ و قابلیت پیگیری ندارند. Nuls در پاسخ به این هک و برای جلوگیری از ورود بقیه‌ی توکن‌ها به بازار در بلاک شماره‌ی ۸۷۸۰۰ انشعاب سخت انجام داد. آنها سعی کردند با انجام انشعاب از افت قیمت توکن و ضرر اعضای جامعه‌ی خود جلوگیری کنند.

به نظر می‌ٰسد هکرها از مشکلی در نسخه ۲.۲ Nuls استفاده‌ کرده‌اند. این مشکل پس از هک رفع شده است. تیم Nuls با صرافی‌ها نیز تماس گرفته و خواستار همکاری جدی شدند. به نظر می‌رسد این تلاش‌ها توانست از قیمت توکن در مقابل افت شدید محافظت کند. سرقت ۲٪ از ۷۳ میلیون توکن عرضه شده تنها توانست قیمت Nuls را حدود ۱٪ کاهش دهد.

Nulsدفاتری در جنوب غربی چین، سنگاپور و دفاتری در ایالات متحده، استرالیا و کره جنوبی دارد و روی ایجاد یک پلتفرم بلاک چین سازمانی منبع باز با زیرساخت بلاک چین مدولار برای انواع متنوع نیازهای تجاری تمرکز کرده است. این شرکت در آخرین رده‌بندی مرکز اطلاعات و توسعه‌ی صنعتی چین در جایگاه چهارم بهترین رمز ارزها قرار گرفت.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=35763
دکمه بازگشت به بالا