ایستگاه خبر

صندوق گری‌اسکیل ۱.۵ برابر کل بیت کوین استخراج‌شده در ژانویه را خریداری کرد

طبق داده‌هایی که Coin98 Analytics در توییتر به اشتراک. گذاشته است، صندوق گری‌اسکیل وابسته به باری سیلبرت تقریبا ۱.۵ برابر بیشتر از سکه‌های استخراج‌شده توسط ماینرها در ژانویه ۲۰۲۱ بیت کوین خریده است.

۴۱،۴۳۰ بیت کوین در ژانویه خریداری شده است
طبق داده‌های ارائه شده توسط Coin98 Analytics، طی ماه گذشته، صندوق گری‌اسکیل بر ۴۱،۴۳۰ بیت کوین دست گذاشت. جمعاً به ارزش ۱،۶۳۴،۴۱۳،۵۰۰ دلار و تقریباً ۱.۵ برابر بیشتر از مقدار بیت کوینی که ماینرها در ژانویه استخراج کرده‌اند. طبق داده‌های آژانس تحلیلی فوق‌الذکر، ماه گذشته در مجموع ۲۸۹۴۳ بیت کوین استخراج شده است.

هفته گذشته به ارزش ۲۶،۲۳۶،۲۴۵ دلار بیت کوین خریداری شده است
داده‌های وبسایت شرکت تجزیه‌وتحلیل Bybt نشان می‌دهد، طی ۳۰ روز گذشته، مقدار بیت کوین خریداری‌شده توسط Grayscale برابر با ۴۲۳۵۶ بوده است.

طی هفته گذشته ، گری‌اسکیل ۱۰۴،۹۹۰ اتریوم نیز خریداری کرده است که ارزش آن ۱۷۴،۷۰۳،۳۶۰ دلار است.
همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، Grayscale در حال حاضر سه درصد از کل بیت کوین موجود در بازار را در اختیار دارد و دارایی‌های کریپتوی این شرکت با سرعتی حدود ۱۰ درصد در ماه رشد کرده‌اند.

در حال حاضر، میزان کل دارایی‌های کریپتویی که این شرکت بر آنها نظارت دارد، بالغ بر ۳۰.۷۱ میلیارد دلار است.

بیت کوین امسال برای سومین بار به ۴۰۰۰۰ دلار رسید!
در ۸ ژانویه، پادشاه کریپتو برای اولین بار از سطح ۴۰،۰۰۰ دلار فراتر رفت و به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی ۴۱،۹۴۱.۵۶ دلار رسید. پس از آن، بیت کوین توسط خرس ها به عقب رانده شد و یک ماه بعد، در شنبه ۶ فوریه، برای مدت کوتاهی دوباره ۴۰۰۰۰ دلار را لمس کرد. در زمان انتشار این خبر، رمزارز پرچمدار  نوسانات قیمتی را در حدود ۳۹۴۵۰ دلار از سر می‌گذراند، زیرا گاوها در تلاش‌اند تا بیت کوین را به بیش از سطح ۴۰،۰۰۰ دلار افزایش دهند، و یک برکورد جدید ثبت کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43648
دکمه بازگشت به بالا