ایستگاه خبر

شرکت Grayscale نیمی از کل ETHهای استخراج شده در نیمسال اول 2020 را خریداری کرده است!

بر اساس اطلاعات سایت Bybt.com، شرکت Grayscale در حال افزایش خرید خود از اتریوم و سایر رمزارزهاست. فقط در ماه گذشته، این مجموعه بیش از 215 میلیون دلار یا 365،560 ETH خریداری کرد و هفته گذشته 142،475 ETH دیگر نیز به دارایی‌های خود اضافه کرد.

خرید بیشتر ETH از طرف مؤسسات
افزایش علاقه مؤسسات به رمزارزها باعث شده است که کل دارایی تحت مدیریت Grayscale به بیش از 12 میلیارد دلار افزایش یابد. آخرین اطلاعات آنها نشان می دهد به طور مشخص، آنها اکنون بیش از 1.6 میلیارد دلار سهام Ethereum Trusts (ETHE) را تحت کنترل خود دارند.

Grayscale یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال به قدمت هفت سال است که سرمایه‌گذاران سازمانی و معتبر را در مواجهه با ارزهای رمزپایه پشتیبانی می‌کند. سهام Ethereum Trusts (ETHE) نشان‌دهنده یک دهم هر ETH در گردش است که با کمیسیون 128 درصد فروخته می‌شود.

این حق کمیسیون همچنان در نوسان است و اغلب با افزایش نرخ‌های لحظه‌ای ETH / USD افزایش می‌یابد. صرف نظر از کمیسیون بالا، سرمایه‌گذاران با اعتقاد راسخ خود به پتانسیل اتریوم همچنان آن را خریداری می‌کنند. با این حال، کمیسیون سهام ETHE نیز تحت تأثیر سرمایه گذاران است.

افزایش سرمایه گذاران علاقه‌مند به Ethereum
در اوایل این ماه، مایکل سوننشن، مدیر کل Grayscale، گفت که تعداد سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به اتریوم بیشتر است. این موضوع به رشد مقبولیت اتریوم به عنوان یک کلاس دارایی دارد.

وی در مصاحبه تلفنی با بلومبرگ گفت:

«در سال 2020، ما شاهد گروه جدیدی از سرمایه‌گذاران بودیم که ابتدا با سرمایه‌گذاری بر اتریوم وارد بازار شدند، در برخی توجه آنها تنها بر روی اتریوم متمرکز می‌ماند. در مورد اتریوم به عنوان یک کلاس دارایی مقبولیت رو به رشدی وجود دارد.»

همانطور که قبلاً BTCManager گزارش داده بود، شرکت Grayscale تقریبا نیمی از کل ETH استخراج شده در نیمه اول 2020 را خریداری کرده است. تا 24 آوریل Grayscale 48.5 درصد از کل ETHهای استخراج شده توسط استخراجگران را خریداری کرده بود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا