ایستگاه خبر

گوگل هم به جمع اعتباردهندگان پلتفرم ویدئویی بلاکچینی تتا پیوست

Google Cloud به پروژه‌ی تائید اعتبار آزمایشگاه تتا (Theta Labs) پیوست. این آزمایشگاه اعضای دیگری همچون بایننس،سامسونگ، سرمایه‌گذاران خطرپذیر بلاکچین و شرکت ژاپنی gumi Cryptos نیز دارد. بدین ترتیب، هر کاربر گوگل کلاد می‌تواند یک اعتبارسنج مین نت ۲.۰ تتا باشد.

آلن دی، مشاور توسعه‌ی گوگل کلاد، در اینباره گفت: «فناوری دفترکل توزیع شده مدل‌های تجاری جدیدی ایجاد می‌کند که پتانسیل تغییر اقتصاد دیجیتال جهانی از جمله صنعت رسانه و سرگرمی را دارد». وی افزود، گوگل برای این همکاری مشترک مشتاق است و زیرساخت‌های گوکل کلاد از تتا برای رسیدن به چشم‌اندازش حمایت می‌کند.

فناوری استریم غیرمتمرکز تتا پهنای باند را میان کاربران پخش می‌کند تا بینندگان بتوانند پهنای اضافی خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند و توکن TFUEL دریافت کنند. این فناوری باعث افزایش کیفیت فیلم می‌شود و در عین حال هزینه‌ی زیرساخت برای تولیدکنندگان ویدئو را به حداقل می‌رساند. این تکنولوژی در حال حاضر روی پلتفرم‌ استریم متمرکز بر بازی و ورزش الکترونیکی Theta.tv استفاده می‌شود. استریم‌های Theta.tv در حال حاضر روی ۷۵ میلیون گوشی گلکسی S سامسونگ در دسترس هستند.

تا کنون ۱۲ نود اعتباردهنده‌ی شرکتی، ۴۲۵ نود نگهبان و بیش از ۲۲۰۰ نود cacher در این پلتفرم فعالیت می‌کنند. طی سی روز گذشته توکن Theta حدود ۲۳۹ درصد و توکن TFUEL حدود ۵۳۶ درصد رشد داشته‌اند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=39123
دکمه بازگشت به بالا