ایستگاه خبر

شرکت پی پال احتمالا تا سال ۲۰۲۳ تنها از بیت کوین ۲ میلیارد دلار درآمد خواهد داشت

در اواخر اکتبر گذشته بود که شرکت پی پال پشتیبانی خود را از رمز ارز‌ها اعلام کرد. این شرکت به مشتریان خود در ایالات متحده اجازه ترید و نگهداری چند رمز ارز را داد که از جمله آنها می‌توان به بیت کوین و اتریوم اشاره کرد. این تصمیم پی پال که بسیاری از تحلیلگران آن را استراتژیک دانستند، تصمیمی بود که ماه‌ها در مورد آن اندیشیده شد و بررسی‌های لازم به عمل آمده بود. بعد از این اعلامیه پی پال، کوین‌هایی که پشتیبانی شده بودند با افزایش ارزش قابل ملاحظه‌ای مواجه شدند. بیت کوین یکی از این کوین‌های پشتیبانی شده بود که قیمت آن پس از این رویداد بیش از سه برابر افزایش یافت و به قله ۴۲ هزار دلار رسید.

سرویس‌های بیت کوین و کریپتو به کسب درآمد کمک می‌کنند

بیت کوین پتانسیل زیادی دارد و علاقه موسساتی در مورد آن مطرح است. اینک پی پال به عنوان مجرایی برای بیش از ۳۰۰ میلیون مشتری خود عمل می‌کند و پی پال نیرویی موثر و لازم برای بهبود شرایط در این اوضاع بود. در یک سال گذشته، ارزش بازار پی پال بیش از دو برابر شده است و سهام آن ۱۱۱ درصد رشد داشته است.

در چند ماه گذشته، موجودی و فعالیت‌های حساب‌های پی پال بسیار افزایش یافته است و یکی از تحلیلگران معتقد است که پی پال درآمد قابل توجه‌ای از این طریق کسب خواهد کرد. او معتقد است که ارزش هر سهم پی پال در عرض سه سال می‌تواند به ۳۵۰ دلار برسد.

پی پال می‌تواند در سال ۲۰۲۱ چیزی در حدود ۶۰۰ میلیون دلار درآمد از کریپتو کسب کند

یکی از تحلیلگران دیگر معتقد است که پشتیبانی پی پال از بیت کوین به متنوع‌سازی کمک می‌کند و این تصمیمی استراتژیک برای این شرکت است. او در ارزیابی‌های خود بیان داشته که پشتیبانی از کریپتو باعث می‌شود که شرکت پی پال درآمدی بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیون دلار از این طریق داشته باشد. او معتقد است که این تصمیم پی پال در دراز مدت بسیار ارزش استراتژیک خواهد داشت و به شکل دادن نقش رمز ارز‌ها در دراز مدت نیز کمک خواهد کرد. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که کاربران پی پال آماده هستند تا از بیت کوین به عنوان یک منبع تامین وجه برای خرید آنلاین استفاده کنند.

نظر شما چیست؟ پی پال چه نقشی در آینده رمز ارز‌ها خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43341
دکمه بازگشت به بالا