ایستگاه خبر

فوری: گلدمن ساکس خدمات سرمایه‌گذاری در بیت کوین را ارائه می‌دهد

CNBC گزارش داده است که گلدمن ساکس بانک شناخته‌شده‌ی آمریکایی، قصد دارد اواخر سال جاری خدمات سرمایه‌گذاری در بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال را برای مشتریان ثروتمند خود آغاز کند.

مورگان استنلی، یکی دیگر از بانک‌های بزرگ و شناخته‌شده در تاریخ ۱۷ مارس برنامه‌های سرمایه‌گذاری‌اش بر بیت کوین را عمومی کرد. به نظر می‌رسد گلدمن ساکس برای عقب نماندن از رقیب خود سیاست‌های مورگان استنلی را دنبال می‌کند.

 ارائه‌ی بیت کوین به مشتریان گلدمن ساکس به زودی اتفاق می‌افتد

در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۱، این غول بانکی قصد دارد امکان سرمایه‌گذاری در بیت کوین و سایر رمز ارزها را برای مشتریانی که ارزش خالص بالایی دارند مهیا کند. این اطلاعات به‌طور انحصاری از طریق مری ریچ به CNBC رسیده که اخیراً به‌عنوان رئیس دارایی‌های دیجیتال در بخش مدیریت ثروت خصوصی گلدمن ساکس منصوب شده است.

طبق گفته ریچ، گلدمن قصد دارد سرمایه‌گذاری کامل در بیت کوین و سایر دارایی‌های کریپتو را ارائه دهد و ممکن است این برنامه‌ها هم مربوط به بیت کوین باشد و هم مشتقات آن.

سرویس مدیریت ثروت خصوصی گلدمن ساکس با خانواده‌ها یا سرمایه‌گذاری‌های فردی که حداقل ۲۵ میلیون دلار سرمایه برای سرمایه‌گذاری در بانک دارند کار می‌کند.

مورگان استنلی پیش‌تر آغوشش را بر بیت کوین گشوده بود

طبق گزارش‌های پیشین U.Today، مورگان استنلی، این امکان را برای مشتریانی که ارزش خالص بالایی داشتند فراهم کرد که تا ۲.۵ درصد از موجودی خود در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند. این سرویس از ماه آوریل آغاز به کار می‌کند.

مورگان استنلی، گلدمن ساکس و سایر غول‌های بانکی قبلاً سیاست‌های سختگیرانه در برابر رمز ارزها، به‌صورت عمومی، و بیت کوین، به‌طور خاص، داشتند.

جیمی دیمون، مدیر عامل JPMorgan Chase، در گذشته چندین بار قیمت بیت کوین را حباب خوانده و اضافه کرده است که این رمز ارز هر لحظه ممکن است سقوط کند.

 

پیشنهاد مطالعه: کتاب کوچک بیت کوین (بخش ۱): قیمت بیت‌کوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=44878
دکمه بازگشت به بالا