ایستگاه خبر

انتقال Geojam برنامه موسیقی محبوب، به بلاکچین

شبکه‌ Constellation از کسانی که می‌خواهند با استفاده از پروتکل انتقال هایپرگراف ترنسفر (Hypergraph Network) بر روی بلاکچین برنامه توسعه دهند، درخواست پروپوزال کرده است. Constellation، که شبکه عمومی خود را در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ راه اندازی کرد، اخیراً اعلام کرده است که برنامه موسیقی محبوب Geojam پروژه بعدی توسعه آن‌ها خواهد بود.
پلتفرم Geojam که توسط گروهی از هنرمندان برجسته مانند ماریا کری پشتیبانی می‌شود، از طریق برنامه ioS خود که برای گوشی‌های اپل در دسترس است، در حال حاضر نامی محبوب در بین طرفداران موسیقی است. این برنامه یک جامعه موسیقی محور است که طرفداران، هنرمندان و همچنین مارک‌ها را به هم متصل می‌کند.
پلتفرم کشف موسیقی Geojam به تمام سیستم عامل های اصلی پخش موسیقی متصل می شود و این حرکت به سمت بلاکچین گام آشکار و ضروری بعدی برای پلتفرمی از این نوع است.
شبکهConstellation نیز راه اندازی و توسعه بلاکچین را برای توسعه‌دهندگان و تیم‌های فنی آسان می‌کند و از هزینه‌های کم و مقیاس پذیری زیاد خود برای برنامه‌هایی مانند Geojam پشتیبانی می‌کند.
بنیانگذار و مدیرعامل Geojam، سارا فیگوئروآ می‌گوید:
“ایجاد تعامل منحصر به فرد و تأثیرگذار بین هنرمندان و موسیقی‌دان‌ها و طرفداران بهترین کاری است که ما انجام می‌دهیم.”
قابل ذکر است که Geojam همچنین رمزارز بومی خود را به نام JAM راه اندازی می‌کند، این توکن کاربردی به کاربران کمک می‌کند در ازای فعالیت‌های خود پاداش دریافت کرده و در فرصت‌های مختلف شرکت کنند.
در حال حاضر ، Jam Points به عنوان معیارهای محبوبیت و مشارکت طرفداران برای هر هنرمند در Geojam استفاده می شود. با همکاری شبکه Constellation Network، این مکانیسم رتبه بندی باید به بلاکچین منتقل شود.
فیگوئروآ همچنین افزوده است:

با توکن بومی JAM، این امر به سطح کاملاً جدیدی رسیده است، زیرا طرفداران اکنون می‌توانند نقشی مستقیم در مسیردرآمدی هنرمندان مورد علاقه خود ایفا کنند، در حالی که هنرمندان می‌توانند از استراتژی‌های کسب درآمد و گیمیفیکیشن منحصر به فرد پلتفرم ما استفاده کنند که فقط با این توکن و این مدل اقتصادی امکان پذیر است.

پروتکل انتقال Hypergraph با ایجاد توکن پلتفرم خاص خود، JAM، که بعداً بر روی صرافی Launchpad Lattice که توسط خود بنیاد Constellation راه اندازی شده است، قابل مبادله خواهد بود.

پلتفرم موسیقی Geojam، به جای اینکه بر اساس تبلیغات قدیمی کار کند، خود را به شرکت‌های اصلی ضبط و پخش می‌دهد تا کنترل خود را به دست آورد و به طور مؤثر پادشاهی را به هنرمندان واگذار کند. این تعامل از طریق تعامل معنادار دو طرفه بین کاربر و هنرمند ایجاد می کند. هرچه کاربر تعامل بیشتری با یک هنرمند داشته باشد، پاداش بیشتری می‌تواند دریافت کند.
در نهایت قرار است همه این فعالیت‌‌های هنرمندان و کاربران به صورت خودکار در بلاکچین مدیریت و احراز ‌شوند.

 

پیشنهاد مطالعه: بیت کوین (bitcoin) ، رمزارز و بلاکچین به زبان ساده

Source

https://coiniran.com/?p=47543
دکمه بازگشت به بالا