ایستگاه خبر

پلتفرم بلاک چینی Waves بازار معاملاتی بازی مخصوص خود را راه اندازی کرد

پلتفرم Waves تا کنون انواع مختلفی از پلتفرم‌های معاملاتی خود را برای NFT ها ایجاد کرده است. در این میان، یک بازار خرید و فروش اقلام بازی برای هر پروژه بازی‌سازی بلاک چینی ضروری است تا بازیکنان با اطمینان بیشتری در بازی‌های ساخته شده سرمایه‌گذاری کنند.

پلتفرم Waves یک پروژه بازی را با اختصاص ۱ میلیون کوین Waves برای توسعه‌دهندگان، پاییز گذشته آغاز کرد. هدف این پروژه یافتن تیم‌های توسعه برای ادغام عملگرهای بلاکچین Waves در بازی، کشف راه هایی که بازیکنان بتوانند مالکیت واقعی روی دارایی های بازی داشته باشند و همچنین کشف ویژگی‌های که بلاک چین می‌تواند برای بازی ها فراهم کند، بود. با توجه به این موارد، بازار کالای مورد نظر ایجاد شد.

بازار بازی پلتفرم Waves شبیه بازار غیرمتمرکز Opensea کار می‌کند. این مکان جایی است که کاربران می‌توانند اقلام بازی را به صورت توکن خرید و فروش کنند. این بازار، رویکرد مشابهی با نحوه انتقال NFT ها در بلاک چین اتریوم دارد. به روزرسانی node1.0 آنها، صدور NFT را در بستر پلتفرم Waves امکان پذیر کرد.

آنها همچنین SDK هایی ساخته‌اند تا توسعه دهندگان بتوانند براحتی NFT ها را در بازی ادغام کنند. وظایف SDK ایجاد NFT، که کاربران می توانند ۱ میلیارد از یک مورد خاص را ایجاد کنند، و تجارت در بازار است.

پلتفرم Waves به دنبال رشد جامعه توسعه دهندگان خود است و در این راستا دوره های آموزشی رایگان را با استفاده از فناوری وب ۳.۰ اجرا می‌کند.

Source

https://coiniran.com/?p=31472
دکمه بازگشت به بالا