ایستگاه خبر

استفاده شرکت Fujitsu از بلاکچین برای به اشتراک گذاری امن داده ها

شرکت ژاپنی IT محور Fujitsu یک سیستم جدید بر پایه بلاکچین ساخته تا بتواند داده ها را بصورت امن جابجا کند. این شرکت در وبلاگ خود اعلام کرده که این سیستم برای شرکت هایی ست که می خواهند داده ها را بصورت امنی جابجا کنند اما یک هاب مرکزی برای این کار ندارند. با کوین ایران همراه باشید.

Fujitsu یکی از اعضای کنسرسیوم بلاکچینی Hyperledger مربوط به بنیاد لینوکس است. طبق گزارش این شرکت، سیستم آن ها بر پایه Hyperledger Fabric است که بصورت متن باز وجود دارد.

Fujitsu اعلام کرده که در یک همایش در توکیو، این پروژه به نمایش خواهد گذاشت. برنامه آن ها این است که نسخه تجاری آن را تا آخر امسال منتشر کنند.

وبلاگ این شرکت می نویسد:« Fujitsu این نرم افزار را با هدف تجاری سازی آن بعنوان بخشی از Fujitsu Network Virtuora تا پایان سال مالی ۲۰۱۷ گسترش خواهد داد. این کار باعث ساخت شبکه های جابجایی داده می شود که مردم از سراسر دنیا می توانند با امنیت کامل داده های خود را جابجا کنند».

Fujitsu علاوه بر توسعه محصولات بلاکچینی، به سایر شرکت هایی که با این فناوری سر و کار دارند نیز کمک می کند. سال گذشته این شرکت در طرح آزمایشی پرداخت بین مرزی گروه بانکی Mizho مشارکت کرد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Image via coindesk

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا