ایستگاه خبر

فردی سخاوتمند در فرزنو بیت کوین کش رایگان اهدا می‌کند!

The Bitcoin Man of Bakersfield یک ترویج‌دهنده ناشناس رمز ارز است که این بار با بخشش‌های سخاوتمندانه خود در ایالت کالیفرنیا خبرساز شده است. او این بار توجه ساکنان فرزنو (Fresno) را به خود جلب کرد و این به دنبال اعلام این خبر بود که فردی بنام آدام فیشر (Adam Fisher) با پیدا کردن یک کد QR، مقدار ۱۰۰۰ دلار بیت کوین کش رایگان دریافت کرده است.

فیشر بعد از دنبال کردن BNB برای حدود دو ماه در اینستاگرام، نهایتا زمانی که این اهدا‌کننده اسرارآمیز به شهر آنها رسید، تصمیم گرفت که شروع به پیدا کردن این QRکد کند. فیشر با تماشا کردن یک ویدیو از حضور این فرد بخشنده در منطقه خود مطلع شد. او با همکاری مادر و دوستش توانست بعد از ۱۵ دقیقه نگاه کردن به نقشه شهر، محل تقریبی کیف پول کاغذی را پیدا کند. اینک موجودی کیف پول این شخص ناشناس ۴۳۸ بیت کوین کش است.

شخصی که در پشت این بخشش‌های سخاوتمندانه است، ادعا می‌کند که انگیزه‌های بشردوستانه دارد. او مدعی است که می‌خواهد کمکی برای افرادی باشد که در این شرایط سخت و روز‌های کرونایی در حال امرار معاش و گذران زندگی هستند. او می‌خواهد از این طریق کمکی نیز به پذیرش رمز ارز‌ها از جانب مردم کند.

راجر ور (Roger Ver) مدیر‌عامل Bitcoin.com سریعا در تویتر خود به این خبر واکنش نشان داد و به فیلمی که در تویتر او منتشر شده بود، افتخار کرد. این فرد ناشناس اینک فراتر از قبیله‌گرایی کریپتویی عمل می‌کند و بیت کوین و مونرو نیز علاوه بر بیت کوین کش رایگان اهدا می‌کند.

البته این ایده تازه‌ای نیست و در سال ۲۰۱۴ مقدار ۰.۰۳۳۳ بیت کوین بر روی ورقه‌های کوچک آلومینیومی در سان فرانسیسکو پیدا شده بود. نظر شما چیست؟ آیا این گونه اقدامات به مقبولیت عام کریپتو کمک خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42540
دکمه بازگشت به بالا