ایستگاه خبر

مدیر مایکروسافت به پلتفرم بازی بلاکچین Enjin پیوست

پلتفرم بازی بلاکچین Enjin در تلاش است دامنه فعالیت خود را بیشتر کند و برای پیشبرد این تصمیم خود یک مدیر اجرایی با دو دهه تجربه در مایکروسافت را استخدام کرده است.

الکس سولومون، که آخرین نقش وی در مایکروسافت مدیر بازاریابی محصولات Azure، اروپای غربی بود، روز دوشنبه اعلام شد، به عنوان مدیر اجرایی پلتفرم‌های این شرکت به Enjin پیوسته است.

این شرکت گفت، سولومون به عنوان مدیر پلتفرم بازی بلاکچین Enjin ، با مشتریان شرکتی که به دنبال ایجاد تجارب دیجیتالی با استفاده از فناوری بلاکچین برای بهبود فرایند حفظ مشتری، جذب و تعامل هستند، کار خواهد کرد.

|| بیشتر بخوانید: Cryptofun : معرفی بازی کاملا ایرانی بر مبنای پلتفرم بلاک چین NEO ||

در مایکروسافت، سلیمان توسعه و راه اندازی Azure Heroes، یک برنامه شناسایی مجموعه‌های دیجیتال مبتنی بر بلاکچین را ایجاد کرده بود که برای ایجاد انگیزه در توسعه‌دهندگان ساخته شده است. پروژه ۲۰۱۹، مبتنی بر توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFTهای مبتنی بر بلاکچین Ethereum (ETH ، ۰.۱۲٪ +)، یک. پروژه همکاری با Enjin بود.

از دیگر نقش‌های او در این شرکت بزرگ فناوری، مدیر ارشد بازاریابی در مالزی و فعالیت‌‌های بازاریابی در اروپای غربی بود.

سولومون گفت: «فرصت پیوستن به تیم رهبری Enjin برای کمک به توسعه چشم‌انداز شرکت در زمینه کار، یک جهش طبیعی بود که مجموعه جدیدی از چالش‌ها را پیش روی من می‌گذاشت.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=42078
دکمه بازگشت به بالا