ایستگاه خبر

پاداش با بیت کوین برای بازی جدید فولد

فولد (Fold) یک شرکت رمز ارزی که یک کارت نقدی و یک برنامه برای ارائه باقی‌مانده پول به بیت کوین برای خرید ارائه می‌کند، یک بازی Pokémon GO راه‌اندازی کرده است که به بازیکنان با بیت‌ کوین پاداش می‌دهد.

این بازی برای اولین بار در ماه آگوست و زمانی که Fold لیست انتظار را برای آن باز کرد، معرفی شد. امروز این بازی به‌طور رسمی راه‌اندازی شده است و فولد اعلام کرد که برای این کار با سازنده Pokémon GO Niantic همکاری کرده است.

این بازی که Fold AR (واقعیت مازاد) نام دارد و در اپلیکیشن Fold در دسترس است، به بازیکنان اجازه می‌دهد در حین جستجوی بیت کوین و سایر جوایز «هر ۱۰ دقیقه» محیط اطراف خود را کشف کنند.

ویل ریوز، مدیر عامل Fold گفت: «در ابتدا، می‌توانید SAT [ساتوشی] در محدوده ۱ تا ۱۰۰۰۰ کسب کنید، اما می‌توانید اسپین‌هایی نیز کسب کنید، که به شما امکان می‌دهد حتی بیت‌ کوین بیشتری از طریق برنامه Fold به دست بیاورید.»

قابل توجه است که یک ساتوشی برابر با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین (۰.۰۰۱ دلار) در قیمت های فعلی و ۱۰۰۰۰ ساتوشی برابر با ۰.۰۰۰۱۰۰۰۰ بیت کوین (حدود ۶ دلار) است.

ریوز گفت: در آینده، بازیکنان همچنین می‌توانند «کلکسیون‌های واقعی» را پیدا کنند که به آن‌ها امکان می‌دهد «امتیازات ویژه، افزایش فرصت‌های کسب درآمد، و همچنین مزایایی مانند افزایش دائمی پاداش‌ها را داشته باشند».

فولد قصد دارد با این بازی کاربران غیر رمز ارزی بیشتری را به پلتفرم خود جذب کند. ریوز گفت که در حال حاضر ۲۵۰۰۰۰ کاربر دارد و افزود که هدف این شرکت هدف قرار دادن «۱۰۰ میلیون نفری است که امروز بیت کوین ندارند.»

ریوز گفت که این بازی در حال حاضر در جاهایی که Fold در حال فعالیت است، از جمله ایالات متحده، در دسترس است و افزود که حوزه‌های قضایی بیشتری در آینده پشتیبانی خواهند شد.

ریوز گفت:

ما امیدواریم با ایجاد یک رسانه جدید برای تعامل با بیت کوین که بر سرگرمی و اجتماع تمرکز دارد، از اثرات شبکه طبیعی بیت کوین استفاده کنیم.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۲۵ آبان): هولدرهای بزرگ دست به کار می‌شوند

 

Source

https://coiniran.com/?p=48458
دکمه بازگشت به بالا