ایستگاه خبر

توسعه‌دهندگان تاریخ انتشار رسمی اتریوم ۲.۰ را اعلام کردند

تاریخ انتشار نسخه رسمی اتریوم ۲.۰ به تازگی پس از ماه‌ها کار سخت از طرف تیم تحقیقاتی اتریوم ۲.۰ در کنار استودیوی DeepWork و Consensys اعلام شده است.

طبق پست بلاگ اتریوم در تاریخ ۲۷ جولای، تیم تحقیقاتی اتریوم ۲.۰ عرضه لانچ‌پد تاییدکنندگان شبکه آزمایشی چندکلاینتی مدالا را اعلام کردند. لانچ‌پد بخشی از مرحله عرضه شبکه آزمایشی قبل از فاز صفر است که طی آن، شبکه به سمت گواه اثبات سهام حرکت خواهد کرد

اکنون، با تست نهایی اتریوم ۲.۰ که قرار است در تاریخ ۴ آگوست هفته آینده منتشر شود، توسعه‌دهندگان در فضای رمزارز دریچه‌های دیگری به سوی اعتبارسنج‌ها باز می‌کنند.

هدف اولیه این لانچ‌پد کمک به اعتباردهندگان است که هم خود و هم دیگران را در مورد کلیه جنبه‌های فرایند آموزش دهند. در اتریوم ، آنها می‌خواهند مطمئن شوند که همه اعتبارسنجان بدانند چرا این کار را انجام می دهند و به خوبی از آنچه انجام می‌دهند آگاه باشند.

در آینده،  برای مرحله بعدی فعالان و فعالیت‌های آنها را رصد می‌شوند تا به اعتبار کل شبکه کمک کرده باشد. کاربران برای اجرای یک یادداشت معتبر باید حداقل ۳۲ سهم اتریوم را داشته باشند.

Danny Ryan، هماهنگ‌کننده اتریوم ۲.۰، گفته است پروژه اتریوم ۲.۰، شبکه مدالا با ۱۶۳۸۴ تایید کننده و ۵۲۴۲۸۸ اتر کار خود را آغاز می‌کند. با این حال، خبرگزاری تراست نودز اعلام کرده که تنها ۱۵۰۰۰۰ اتر معادل با ۳۰ درصد اتر تعیین شده در این شبکه ذخیره شده است. در صورتی که این مقدار در تاریخ مقرر به حد نصاب نرسد، راه اندازی شبکه آزمایشی مدالا با تاخیری ۴۸ ساعته روبرو خواهد شد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40330
دکمه بازگشت به بالا