ایستگاه خبر

شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز Filecoin وارد مرحله Mainnet Ignition می‌شود

شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز Filecoin اکنون وارد آخرین مرحله توسعه خود شده است. مرحله Mainnet Ignition قبل از Mainnet Liftoff، به کاربران شبکه – از جمله استخراج‌کنندگان، مشتریان، متولیان، برنامه‌ها و خدمات شبکه- برای شروع، یادگیری، راه‌اندازی سیستم‌های خود و بهینه‌سازی‌شان زمان اولیه لازم را می‌دهد.

Mainnet Ignition از برنامه Filecoin’s Space Race، مسابقه چندمرحله‌ای آزمایشی با هدف تست شبکه، تبعیت می‌کند. به ذخیره‌سازی داده‌های واقعی، ارزشمند و قابل استفاده پاداش می‌دهد و به ماینرها و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا برای اجرای بزرگترین شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز جهان آماده شوند.

Space Race به دنبال تقاضای توسعه‌دهنده گسترش یافت و در حال حاضر در تکرار دوم آن، بیش از ۴۰۰ استخراج‌کننده بالغ بر ۳۵۰PiB قدرت ذخیره اطلاعات را تجربه کرده اند؛ چیزی معادل ۹۰ میلیون فیلم ۱۰۸۰p یا ۱۴۰۰ نسخه کامل از ویکی پدیا. این اکوسیستم همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد، و در حال حاضر بیش از ۲۸۰ پروژه همکاری در شبکه وجود دارد.

Mainnet Ignition زمان مناسبی است که این شرکت مسیرهای زیادی را برای جامعه Filecoin در جهت بهبود شبکه و تصمیم‌گیری در نظر بگیرد. استخراج‌کنندگان، توسعه‌دهندگان، مشتریان و شرکای اکوسیستم می‌توانند از طریق فرآیند اپن سورس بهبود شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز Filecoin، و از طریق بحث در جلسات هفتگی Core Devs و تصویب تغییرات جدید با اجماع بین استخراج‌کنندگان، در بهبود شبکه مشارکت کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41329
دکمه بازگشت به بالا