ایستگاه خبر

اسکوئر به سمت راه‌اندازی یک بانک تجاری گام برمیدارد

شرکت بیمه‌ی سپرده‌گذاری فدرال (FDIC) درخواست بیمه‌ی سپرده‌گذاری شرکت خدمات مالی اسکوئر (Square) را بطور مشروط تائید کرد. این اقدام تلاشی‌ست برای افزایش خدمات بانکی اسکوئر و بانک تجاری de novo توسط اسکوئر برای این منظور ایجاد شده است.

طبق بیانیه‌ی FDIC، این بانک جدید وام‌های تجاری برای خرده‌فروشانی که از سیستم پرداخت اسکوئر استفاده می‌کنند صادر می‌کند تا تراکنش‌های کارتی خود را انجام دهند. متقاضیان براساس تاریخچه‌ی مالی و شرایط فعلی، سیستم‌ مدیریتی، سطح ریسک، نیازها و مشتریان و میزان همسویی با اهداف SDIC، ارزیابی می‌شوند.

اسکوئر همچنین فاش کرد که موفق شده از دپارتمان موسسات مالی Utah هم تائیده اخذ کند. پیش بینی می‌شود بازوی بانکی اسکوئر در سال ۲۰۲۱ بصورت مستقل عملیاتی شود. هدف از ایجاد چننی بانکی ارائه‌ی وام‌های خرد به کسب و کارها و خدمات سپرده‌گذاری بیان شده است.

اسکوئر همچنین تمام هزینه‌های اشتراک نرم‌افزار را درماه مارس برای کاربران برداشته   تا به فروشندگان برای حل مشکلات جریان نقدینگی کمک کند. جک دروسی بنیانگذار توئیتر و اسکوئر در توئیتی گفت:

«یکی از بزرگترین مشکلات حال حاضر فروشندگان جریان نقدینگی است. ما به سختی روی راه‌حل‌های کوتاه مدت و بلندمدت این مساله کار می‌کنیم.»

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37666
دکمه بازگشت به بالا