ایستگاه خبر

لیکوید شدن ۱۲۹ میلیون دلار بعد از اصلاح آنی بیت کوین

بنا بر داده‌های فراهم شده توسط Bybt، دیروز تقریبا ۱۲۹ میلیون دلار در جریان اصلاح آنی بیت کوین در صرافی‌های برجسته لیکوید شد. بیش از ۹۱ درصد ترید‌هایی که لیکوید شدند، پوزیشن لانگ بودند. بزرگترین رمز ارز جهان دیروز در عرض ۵۰ دقیقه حدود چهار درصد افت کرد و بسیاری از سود‌های قبلی را بر باد داد. بیشترین سهم از این لیکوید شدن‌ها متعلق به صرافی بایننس بود. صرافی‌های Bybit و Huobi به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم جای گرفتند.

بیشترین مقدار لیکوید شدن متعلق به رمز ارز بیت کوین بود. اتریوم نیز بعد از بیت کوین بیشترین مقدار لیکوید شدن را داشت. XRP نیز تحت تاثیر این واقعه قرار گرفت، البته این رمز ارز دیروز صعود چشمگیری را تجربه کرد.

بیت کوین علیرغم نوسانات زیادی که دارد، در خلال هفته گذشته مقاومت خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. در روز ۸ فوریه که تسلا سرمایه‌گذاری خود را در بیت کوین اعلام کرد، حدود ۳۸۷ میلیون دلار پوزیشن شورت لیکوید شدند که مقداری قابل توجه بود. بیت کوین حرکت صعودی خود را دوباره در ۱۱ فوریه آغاز کرد و قله جدیدی را زد. این افزایش قیمت بعد از رویداد‌هایی مانند ماجرای مسترکارت روی داد.

جهان رمز ارز‌ها جهانی پرریسک و پرنوسان است. نوسانات بیت کوین و دیگر رمز ارز‌ها اصلا با بازار‌های سنتی قابل مقایسه نیستند. به همین دلیل است که سرمایه‌گذاری در رمز ارز‌ها بسیار پرریسک است و باید بعد از آموزش و داشتن اطلاعات کافی وارد این بازار شد. نظر شما چیست؟ اصلاح آنی بیت کوین در روز گذشته چگونه روی داد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43747
دکمه بازگشت به بالا