ایستگاه خبر

Barclays: رمز ارز فیسبوک می تواند میلیارد ها دلار درآمد ایجاد کند

طبق آنچه Sandler تحلیلگر Barclays می گوید رمز ارز فیسبوک می تواند تا سال ۲۰۲۱ درآمدی بین ۳ تا ۱۹ میلیارد دلار علاوه بر درآمد فعلی فیسبوک ایجاد کند.

طبق آنچه Ross Sandler تحلیلگر Barclays می گوید، پروژه ی کوین پایدار فیسبوک می تواند یک ماشین پول ساز قابل توجه برای این غول رسانه های اجتماعی باشد.

Sandler می گوید رمز ارز فیسبوک می تواند تا سال ۲۰۲۱ درآمدی بین ۳ تا ۱۹ میلیارد دلار علاوه بر درآمد فعلی فیسبوک ایجاد کند. Menlo Park تخمین می زند فیسبوک ۴۰.۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ درآمد داشته که ۳۹.۹ میلیارد دلار آن از محل تبلیغات بوده است.

بیشتر بخوانید: فیسبوک و تلگرام امیدوارند در جایی که بیت کوین ناکام ماند، موفق شوند

طبق نوشته ی Sandler، تحلیل ها بر این اساس است که «آیا کوین فیسبوک موفق به تجدید نیروی استراتژی پرداخت خرد FB برای توزیع محتوای دیجیتال می شود یا نه». وی همچنین به دو چالش اصلی برای دستیابی فیسبوک به هدف های کریپتویی متصور است: «داشتن ارزش پایه ی اولیه برای کاربران، بیش از آنچه امروز در پرداخت ها شاهدش هستیم» و غلبه بر «مسائل مربوط به اعتماد مصرف کنندگان پس از رسوایی ۲۰۱۸».

Barclays: رمز ارز فیسبوک می تواند میلیارد ها دلار درآمد ایجاد کند

Mark Zuckerberg، مدیرعامل فیسبوک در مصاحبه ای درمورد مساله اعتماد مشتریان گفت که فیسبوک در سال های آینده بیشتر به سمت حفظ حریم خصوصی خواهد رفت و در حالی که صحبتی از رمز ارز به میان نیامد مکررا در مورد رمزنگاری و پرداخت صحبت کرد.

Sandler اشاره کرده که ابهامات زیادی درمورد پروژه ی رمز ارز فیسبوک وجود دارد، با این حال از قبل یک ارز مجازی روی سایت این رسانه ی اجتماعی وجود دارد: Facebook Credits.

بیشتر بخوانید: رمز ارز در حال توسعه ی فیسبوک برای انجام تراکنش روی واتساپ

Sandler نوشته است: «کوین فیسبوک ممکن است برای سادگی در پردازش تراکنش های خرد و تجدید مدل اصلی کسب و کار نسبت به برنامه فیسبوک در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ تحت Facebook Credits باشد. با این حال، دامنه ی پروژه می تواند بسیار وسیع تر گردد، به خصوص اینکه David Marcus (مدیرعامل پیشین PayPal) آن را هدایت می کند».

فیسبوک در ماه های پیشِ رو با افزایش استخدام و راه اندازی حداقل یک استارتاپ به نام acqui-hire قصد جلب توجه در فضای رمز ارز ها را دارد. در حال حاضر، فیسبوک ۲۰ فرصت شغلی مربوط به حوزه رمز ارز ها را ایجاد کرده است.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source & Image
https://coiniran.com/?p=28411
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x