ایستگاه خبر

راه‌اندازی پروژه GoodDollar برای تأمین درآمد پایه جهانی پایدار

پلتفرم سرمایه‌گذاری چند دارایی، eToro، با ابراز خوشحالی، از راه‌اندازی GoodDollar خبر داد. GoodDollar یک پروژه‌ غیرانتفاعی است که از بودجه غیرمتمرکز برای ارائه پروتکل درآمد پایه توزیع شده استفاده می‌کند. این پروژه که برای اولین بار در اجلاس سران ۲۰۱۸ معرفی و به یک مدل اقتصادی فعال تبدیل شد این هفته آغاز به کار کرد.

راه‌اندازی GoodDollar به این معنی است که هر کسی با اتصال به اینترنت و شماره تلفن می‌تواند G $، دارایی کریپتوی بومی این پروژه را دریافت، آن را در کیف پول GoodDollar ذخیره و با آن معامله کند. روزانه مبلغی از G $ به کاربران اعطا می‌شود که می‌توانند از آن برای تسهیل مبادلات و تجارت در سطح محلی و جهانی استفاده کنند.

GoodDollar روشی پایدار و فراگیر از نظر اقتصادی ارائه می‌دهد که از محصولات جدیدی مانند staking و yield-farming استفاده می‌کند و در ۱۵ هفته گذشته رشد ۱۵ میلیارد دلاری بازار سرمایه را به سمت امور مالی غیرمتمرکز سوق داده است. حامیان GoodDollar از طریق پروتکل‌هایی مانند کامپوند، AAVE ،DMM و سایر موارد، سود بیشتری کسب می‌کنند در حالی که سکه G GoodDollar را نیز به دست می‌آورند. GoodDollar G $ با ذخیره پولی مجموعه‌های کریپتو حمایت می‌شود و ارزش آن از سود حاصل از پروتکل‌های غیرمجاز شخص ثالث حاصل می‌شود. از طریق سود ذخیره متراکم، سکه‌های G $ چندبرابر می‌شوند: حامیان فردی و شرکتی سود خود را به G $ دریافت می‌کنند و مقدار مشخصی روزانه برای توزیع به عنوان درآمد پایه اختصاص می‌یابد. در هنگام راه‌اندازی، DAI اولین رمزارز پشتیبانی‌شده در ذخیره پولی GoodDollar است و Compound اولین پروتکل یکپارچه است.

درباره GoodDollar

GoodDollar چارچوبی برای تولید، تأمین مالی و توزیع درآمد پایه جهانی از طریق توکن GoodDollar (G $) است. هدف آن تهیه استاندارد پایه زندگی و کاهش نابرابری ثروت از طریق ایجاد درآمد پایه جهانی است. این پروژه توسط Yoni Assia، بنیانگذار و مدیرعامل eToro، پلتفرم سرمایه‌گذاری جهانی با بیش از ۱۴ میلیون کاربر ثبت شده، و بر اساس تئوری خود در مورد پول اجتماعی که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ ارائه شد، تأسیس شده است. eToro پروژه GoodDollar را به عنوان بخشی از ابتکارات مسئولیت اجتماعی شرکت خود قلمداد می‌کند.

درباره eToro

eToro در سال ۲۰۰۷ با چشم انداز گشودن بازارهای جهانی تأسیس شد تا همه بتوانند به روشی ساده و شفاف سرمایه‌گذاری کنند. پلتفرم eToro افراد را قادر می‌سازد تا در دارایی‌های مورد نظر خود، از سهام و کالاها گرفته تا مجموعه‌های رمزارز ، سرمایه‌گذاری کنند. جامعه جهانی آن با بیش از ۱۴ میلیون کاربر ثبت‌شده می‌تواند استراتژی‌های سرمایه‌گذاری خود را به اشتراک بگذارد و هر کسی می‌تواند از موفق‌ترین معامله گران الگوبرداری کند. با توجه به سادگی این پلتفرم، کاربران می‌توانند به راحتی دارایی خریداری، نگهداری و معامله کنند، نمونه کارهای خود را در زمان واقعی نظارت کنند و هر زمان که بخواهند خریدوفروش انجام دهند.

Source

https://coiniran.com/?p=41123
دکمه بازگشت به بالا