ایستگاه خبر

کسب درآمد اتریومی از تبلیغات توسط کاربران ورد پرس !!

اخیرا یک پلاگین جدید ورد پرس با نام EthereumAds بیرون داده شده است که به خالقان محتوا اجازه می‌دهد که از فضای تبلیغات درآمد اتریومی داشته باشند. این پلاگین مانند بسیاری از سرویس‌های تبلیغاتی مبتنی بر مزایده کار می‌کند و به طور خودکار، فضا را برای دو هفته در اختیار خریداری قرار می‌دهد که بیشترین قیمت را پرداخت کرده باشد. اما بر خلاف سیستم‌های دیگر، در اینجا پرداختی‌ها به صورت اتریوم است.

ورد پرس از اولین‌هایی بوده است که با رمز ارز رابطه داشته است. این سایت یکی از اولین کسب و کار‌های آنلاینی است که در سال ۲۰۱۲ پرداختی‌های بیت کوینی را پذیرفت. اما ورد پرس این گزینه پرداخت را در سال ۲۰۱۶ به دلیل بالا رفتن کارمزد بیت کوین رها کرد.

از آن زمان تا کنون، چندین پلاگین رمز ارز به ورد پرس معرفی شده است و اینک حداقل ۳۰۰ افزونه رمز ارز موجود است. این افزونه اتریومی جدید با سایت‌های دارای هاست مستقل و همچنین وبلاگ‌های ورد پرسی سازگار است و روشی خوب برای کسب درآمد اتریومی است.

درآمد اتریومی در برابر درآمد گوگل ادسنس

در حال حاضر، گوگل ادسنس ابزار رایج برای درج تبلیغات در ورد پرس و سایت‌های دیگر است. اما ادسنس در سال‌های اخیر با انتقاداتی مواجه بوده است. پرداختی‌های ادسنس از طریق روش‌های بانکی سنتی صورت می‌گیرد که این می‌تواند توسط گوگل و طرفین دیگر مسدود شود.

این در حالی است که EthereumAds غیرمتمرکز است. دیگر سیستم‌های کسب درآمد کریپتویی مانند بریو نیز از استراتژی‌های مشابهی استفاده می‌کنند. این رویکرد می‌تواند از بلوکه شدن تراکنش‌ها جلوگیری کند و این پلاگین‌ها می‌توانند تراکنش آزادانه را برای تبلیغات‌کنندگان و انتشار‌دهندگان آسان‌تر کنند.

رمز ارز‌ها روشی از پرداخت هستند که تنها برای عده خاصی از مردم جذابیت دارند و بنابراین احتمال اینکه این افزونه‌های رمز ارز به این زودی‌ها جایگزین همتا‌های سنتی خود شوند، چندان زیاد نیست. نظر شما چیست؟ کسب درآمد اتریومی به این روش چه مزایایی دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42521
دکمه بازگشت به بالا