ایستگاه خبر

آغاز ارسال درخواست برای شرکت در چهارمین دوره بورسیه پروتکل اتریوم (EPF)!

خبر خوب برای علاقه‌مندان به توسعه اتریوم، می‌توانید درخواست خود را برای شرکت در چهارمین دوره بورسیه پروتکل اتریوم (EPF) ارسال کنید!

بورسیه پروتکل اتریوم (EPF) بر حمایت از توسعه پروتکل اصلی اتریوم با ارائه مسیری برای به دست آوردن تجربه لازم برای مشارکت معنادار در توسعه پروتکل متمرکز است. این برنامه به طور خاص برای توسعه‌دهندگان و محققانی طراحی شده است که اشتیاق سیری‌ناپذیری به اتریوم، جامعه آن و فناوری غیرمتمرکز دارند.

در هر گروه، این برنامه به دنبال جمع‌آوری گروه متنوعی از همراهان است که برای پیشرفت فناوری اتریوم در طول دوره چهارماهه کار خواهند کرد و شامل همه‌چیز از توسعه بخش پیاده‌سازی کلاینت، آزمایش و ویژگی‌ها، و شرکت در آخرین تحقیقات پروتکل اصلی است. این برنامه فرصتی منحصر به فرد برای همکاری با سایر افراد بااستعداد، تعامل با توسعه‌دهندگان هسته اتریوم و ایجاد تأثیر قابل توجه بر اکوسیستم اتریوم فراهم می‌کند.

چه یک توسعه‌دهنده باتجربه در فضای بلاکچین باشید، چه یک دانشجوی آینده‌دار علوم کامپیوتر، یا یک محقق با علاقه به رمزارزها و اقتصاد، ما شما را تشویق می‌کنیم که درخواست خود را برای شرکت در این دوره بفرستید! در واقع EPF به دنبال مهندسان/محققان با تجربه‌ای است که می‌خواهند روی پروتکل اصلی تمرکز کنند. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که کارهای مرتبط با پروتکل را در فضای باز، با مشارکت بین تیم‌ها و غیره انجام می‌‌دهد.

به لطف همکاری‌های پیشین با جامعه اتریوم و مذاکرات پیوسته و مؤثر در طی سال‌ها، علاقه‌مندان به توسعه اتریوم در داخل ایران هم می‌توانند در چهارمین دوره‌ EPF شرکت کنند و برای دریافت کمک‌هزینه‌ آن درخواست دهند.

 اطلاعات بیشتر برای دوره EPF

  • درخواست‌ها از اول تا شانزدهم ژوئن ۲۰۲۳ (۱۱-۲۶ خرداد) پذیرفته‌ می‌شوند. از اینجا می‌توانید برای شرکت در این دوره درخواست دهید.
  • دوره چهارم از این برنامه از ژوئیه تا نوامبر ۲۰۲۳ (تیر تا آبان) برگزار می‌شود و با یک جلسه حضوری در Devconnect استانبول به پایان می‌رسد.
  • شرکت‌کنندگان در این دوره به مربیان اصلی اکوسیستم توسعه دسترسی خواهند داشت.
  • به شرکت‌کنندگان منتخب کمک هزینه ماهانه داده می‌شود تا بتوانند تنها بر برنامه تمرکز کنند.

شرکت در برنامه EPF به هیچ مجوز خاصی نیاز ندارد. هرکسی می‌تواند با همان مزایا و حمایتی که به همراهان منتخب ارائه می‌شود، در برنامه شرکت کند. بخشی از بودجه کمک‌هزینه به شرکت‌کنندگان فعال مستقل اختصاص می‌یابد.

در دوره‌های گذشته، شرکت‌کنندگان در این برنامه سهم قابل توجهی در توسعه اتریوم داشته‌اند، و شرکت‌کنندگان دوره چهارم هم می‌توانند در این زمینه نقش منحصربفردی بازی کنند. برای اینکه بفهمید دقیقاً روی چه نوع پروژه‌هایی کار شده است می‌توانید در مورد کارهای شرکت‌کنندگان دوره‌های اول، دوم و سوم مطالعه کنید.

مهلت درخواست برای شرکت در این دوره آغاز شده است و تا ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد) نیز باقی خواهند ماند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً جزئیات برنامه را در GitHub مرور کنید.

در صورتی که هر پرسشی درباره این برنامه دارید می‌توانید در جلسه پرسش و پاسخ تیم EPF که در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) در ساعت ۱۹ به وقت ایران از طریق Zoom برگزار می‌شود شرکت کنید و در خصوص برنامه بحث کنید.
لینک جلسه EPF در زوم

https://coiniran.com/?p=62890
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x