ایستگاه خبر

تیم اتریوم در حال کدنویسی برای اجرای یک هاردفورک (انشعاب سخت) است

اتریوم در حال آماده شدن برای آزمایش کد جهت انشعاب سخت (هاردفورک) بعدی، نظر شما چیست؟ آیا موفقیت آمیز خواهد بود؟ ضرورت این تست چیست؟

اتریوم در حال آزمایش کد برای انشعاب سخت (هاردفورک) بعدی؛ توسعه دهندگان اتریوم در حال پیاده سازی کدی برای Constantinpole (ارتقاء بعدی شبکه) هستند و هدف از این اقدام، کاراتر کردن شبکه اتریوم و پایین آوردن هزینه ها می باشد. بنا به گفته سهامداران، Constantinpole قبل از اکتبر فعال خواهد شد. خط مشی آزادی برای این ارتقاء یا آپگرید پیشنهاد شده است و بر طبق آن، مرحله اجرا و پیاده سازی آن تا ۱۳ آگوست به طول می انجامد.

این انشعاب سخت (هارد فورک) شامل بهینه سازی های متعددی است. Constantinpole بخش دوم از مجموعه دو بخشی ارتقاء ها می باشد که در دنباله Byzantium است که در اکتبر گذشته فعال شد. بنا بر آنچه که در جلسه روز جمعه گذشت، در حال حاضر کلا چهار آپگرید برای بهبود اتریوم در حال اجرا و پیاده سازی می باشد.

اتریوم و آزمایش کد برای انشعاب سخت بعدی
Ethereum Code Testing

بیشتر بخوانید: راه اندازی سرویس پاسپورت (Passport) تلگرام برای تأیید هویت ICO ها

آپگرید های مهم اتریوم

Peter Szilagyi که توسعه دهنده اصلی Geth می باشد، ابراز داشت که اکثر تغییرات برای انجام این مهم از قبل اعمال شده است. از جمله این ارتقاء ها که به مرحله پیاده سازی رسیده اند می توان EIP210، EIP145، EIP1014 و EIP1052 را نام برد. دو تغییر مهم دیگر هنوز جای بحث دارند که یکی از آنها تاخیر احتمالی در difficulty bomb اتریوم و دیگری یک EIP برای بهبود عملکرد قیمت گذاری سوخت یا gas pricing است.

حداقل تا زمانی که قضیه سختی (difficulty) مطرح است، هیچ تصمیمی گرفته نمی شود. Hudson Jameson که مدیر این جلسه بود در خاتمه گفت: “ما امروز قادر نخواهیم بود که در مورد این بخش تصمیم بگیریم.”

نظر شما چیه؟ آیا این تست موفقیت آمیز خواهد بود؟ در کل این آپگرید ها را چگونه می بینید؟ نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده است مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

Source

https://coiniran.com/?p=23033
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x