ایستگاه خبر

حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز طی ۲۴ گذشته به مرز نیم میلیارد دلار رسید

حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز همچنان در حال رکوردشکنی است. گفتنی است تنها در عرض یک روز، حجم معاملات در این صرافی‌ها به آستانه نیم میلیارد دلار رسید. از یک سال پیش تاکنون نیز این رقم از مرز ۱۳ میلیارد دلار عبور کرده است.

صرافی‌های رمزارزی غیرمتمرکز به‌سرعت در حال تغییر قواعد بازی صنعت دادوستد رمزارزها هستند.

بر اساس داده‌های منتشرشده از سوی دون آنالیتیکس، صرافی‌های غیرمتمرکز یا دکس‌ها طی ۲۴ ساعت اخیر توانسته‌اند معاملاتی به ارزش بیش از ۴۲۰ میلیون دلار را پردازش کنند. این آمار نشان می‌دهد که حجم معاملات در این صرافی در عرض تنها یک هفته بیش از ۲۰ درصد افزایش یافته است.

گفتنی است در حالی که هنوز به نیمه‌های ماه اوت نرسیده‌ایم، شاهد حجم معاملاتی بالغ بر ۳.۱ میلیارد دلار بوده‌ایم، در حالی که در ماه ژوییه، کل حجم دادوستدها در صرافی‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم تنها ۴.۴ میلیارد دلار بود.

علاوه‌براین، طی ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز به ۴۲۰ میلیون دلار بالغ شده است، حال آنکه سال گذشته در چنین ایامی، کل حجم معاملات در ماه ژوییه ۲۰۱۹ برابر با ۳۰۰ میلیون دلار بود.

آمار و ارقام نشان می‌دهد که اپلیکیشن‌های حوزه دیفای به‌سرعت در حال فراگیری هستند و با ارائه تجربه‌های کاربری جذاب و استراتژی‌های معاملاتی منحصربه‌فرد توانسته‌اند حتی با وجود کارمزدهای بالای شبکه اتریوم، خیل عظیم کاربران را شیفته خود کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=40648
دکمه بازگشت به بالا