ایستگاه خبر

یکپارچه‌سازی شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر اتریوم Pepo با پلتفرم Zoom

شبکه‌ی اجتماعی Pepo که مبتنی بر اتریوم است، برای تسهیل استریم آنلاین با پلتفرم ویدئو کنفرانس زوم (Zoom) یکپارچه می‌شود.

قابلیت Pepo Live Events در حال حاضر در نسخه‌ی بتا و انحصارا روی وب‌سایت پلتفرم Pepo در دسترس است و هیچ زمان‌بندی مشخصی برای فعال‌سازی نسخه‌ی موبایل این برنامه ارائه نشده است.

در برنامه‌ی Pepo تنها مدیران یا ادمین‌های جامعه‌ی کاربری از امکان استریم آنلاین برخوردارند و دیگر کاربران تنها می‌تواند در رویدادهای آنلاین حضور داشته باشند. گفتنی است تمامی رویدادهای استریم شده روی این پلتفرم، ضبط می‌شوند و محدود به بازه‌ی زمانی سه‌ساعته هستند.

تصمیم Pepo برای همکاری و ادغام با زوم حاکی از آن است که در میانه‌ی بحبوحه‌ی شیوع کرونا تقاضا برای سرویس‌های استریم آنلاین به‌شدت افزایش یافته است.

اپ Pepo اکتبر گذشته طی رویداد DevCon 5 راه‌اندازی شد. این برنامه با استفاده از پلتفرم OST این امکان را در اختیار کاربران خود قرار دهد که بتوانند با توکن بومی Pepo به یکدیگر پاداش دهند.

با همه‌گیری ویروس کرونا بسیاری از افراد ناچار به خانه‌نشینی شده‌اند و در این میان، کسب‌وکار پلتفرم‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات ویدئو کنفرانس سکه شده است. پیشتر، شماری از معامله‌گران با پیش‌بینی رونق این سرویس‌ها در تشخیص نماد معاملاتی پلتفرم زوم به اشتباه افتادند و به جای خریداری نماد معاملاتی ZM به اشتباه دست به معامله‌ی نماد ZOOM که متعلق به یک شرکت فعال در حوزه‌ی سرگرمی است، زده بودند.

Source

https://coiniran.com/?p=37886
دکمه بازگشت به بالا