ایستگاه خبر

اتریوم تنها ۵۱ درصد از ارزش ذخیره‌شده در بلاکچین را تشکیل می‌دهد

با ظهور altcoins و stablecoin، طبق گفته مدیرعامل Messari ارزش اتریوم تنها ۵۱٪ از بلاکچین آن را تشکیل می‌دهد. به گفته رایان سلکیس، مدیرعامل Messari که یک شرکت آنالایزر رمزارزهاست، ارزش تمام توکن‌های ERC-20 به طور چشمگیری افزایش یافته و به ۲۵.۶ میلیارد دلار رسیده است، و ۴۹٪ از کل دارایی‌های موجود در بلاکچین اتریوم را تشکیل می‌دهد.

ارزش اخیر ERC-20، مانند LINK  CRO و COMP، سلطه اتریوم در فضای DeFi را تهدید کرده است، زیرا اتریوم اکنون تنها ۵۱٪ از کل ارزش در بلاکچین اتریوم را شامل می‌شود.

سلکیس اظهار کرد «اکنون اتر تنها ۵۱٪ از ارزش تضمین‌شده در بلاکچین اتریوم را تشکیل می‌دهد، و این کمترین درصدی است که در تا به حال به خود اختصاص داده است. ۴۹٪ باقی‌مانده از مقدار ذخیره شده در اتریوم، فعالیت‌های اقتصادی جز نگهداری و اجرای بلاکچین اتریوم را تأمین می‌کند.»

نگرانی فزاینده
برخی کارشناسان گمانه‌زنی کرده‌اند که چگونه توکن LINK توانسته است چنین رشد باورنکردنی‌یی را در کوتاه مدت ثبت کند. بسیاری عقیده دارند این رشد سریع در DeFi حباب است، و واقعیت آن مدتی بعد مشخص می شود.

انتشار توکن COMP هم موفقیت بزرگی بود که مردم دارایی‌های دیجیتالی خود را به آن انتقال دادند. با این حال، این توکن هم دچار کاهش شده است و در زمان انتشار خبر در حدود نصف دوران اوج خود قرار گرفته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40205
دکمه بازگشت به بالا