ایستگاه خبر

سپرده قرارداد هوشمند اتریوم ۲.۰ از ۳۰۰،۰۰۰ ETH فراتر رفت!

به نظر می رسد Ethereum 2.0 در حال شتاب گرفتن است، زیرا سرمایه‌گذاران بیشتری ETH خود را در قرارداد هوشمند اتریوم ۲.۰ سپرده‌گذاری کرده‌اند. در حال حاضر، قرارداد هوشمند اتریوم ۲.۰  با بیشترین سپرده‌های انجام شده در آخر هفته به ۵۵٪ (۳۰۲،۸۴۸ ETH) از هدف خود رسیده است.

نقطه عطف مهم برای Ethereum
BTCManager اوایل ماه نوامبر گزارش داده بود، Ethereum قرارداد سپرده‌گذاری برای Ethereum 2.0 را آغاز کرد. طبق اطلاعات ارائه شده، قرارداد سپرده گذاری باید حداقل ۵۲۴،۲۸۸ ETH را در زنجیره آغازین Ethereum 2.0 داشته باشد.

دارندگان اصلی Ethereum نسبت به پر کردن قرارداد سپرده پاسخ کندی داده‌اند، زیرا راه‌اندازی همزمان با یک دوره طولانی افزایش قیمت در بازار بوده است. این امر آشکار بود زیرا در هفته‌های اخیر روند انتقال اتریوم از کیف پول‌های اصلی به صرافی‌های رمزارز افزایش یافته بود. این سرعت پایین باعث نگرانی جامعه اتریوم شده بود زیرا به نظر می‌رسد احتمالاً آغاز به کار قرارداد هوشمند در تاریخ پیش‌بینی‌شده آن بسیار بعید به نظر می‌رسد.

با این حال، در چهار روز گذشته شاهد موج افزایش بیش از ۳۰ درصدی سپرده‌های ذخیره شده در این مدت بوده‌ایم. در حال حاضر، ۳۰۲،۸۴۸Ehh ETH قبلاً در قرارداد سپرده گذاری ETH 2.0 منعقد شده است که نشان‌دهنده افزایش ۱۰٪ در ۲۴ ساعت گذشته است.

با وجود افزایش ETH که در حال رخ دادن است، باز هم بعید به نظر می‌رسد Beacon ETH 2.0 در تاریخ ۱ دسامبر فعال شود. با توجه به جریان فعلی، راه‌اندازی آن ممکن است تا اواسط دسامبر به طول بینجامد.

نکات بوترین در تاریخ راه‌اندازی ۲۰۲۲
به نیمه رسیدن سپرده‌ها یک نقطه عطف مهم برای اتریوم است زیرا به نظر می‌رسد شروع فاز ۰. Ethereum 2.0 به عنوان یک به‌روزرسانی مهم برای شبکه محبوب قرارداد هوشمند شناخته شده است. اتریوم به دلیل مشکلات مقیاس‌پذیری و افزایش هزینه‌های گس در شبکه بلاکچین خود دچار مشکل شده است.

|| بیشتر بخوانید: الگوریتم اثبات انجام کار در مقابل اثبات سهام، براستی کدامیک مناسب‌تراست ||

این عمدتاً به دلیل موفقیت صنعت DeFi با پروتکل‌های اصلی ساخته شده بر روی آن بوده است. Ethereum 2،۰ تعهد داده است با تغییر به پروتکل اثبات سهام این مشکلات را برطرف کند. با این حال، تأخیرهای پیش‌آمده در این پروژه باعث کاهش انتظارات در ماه‌های اخیر شده است. ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، اشاره کرده است که انتظار دارد استقرار کامل قرارداد هوشمند اتریوم ۲.۰ تا سال ۲۰۲۲ انجام شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42190
دکمه بازگشت به بالا