ایستگاه خبر

قرارداد سپرده اتریوم۲.۰ بودجه کافی برای راه‌اندازی را به دست آورد!

برای راه‌اندازی بلاکچین اثبات سهام، قرارداد سپرده اتریوم۲.۰ حداقل به ۱۶۳۸۴ اعتبارسنج نیاز داشت تا ۵۲۴،۲۸۸ ETH را به اشتراک بگذارند. همین امروز صبح، این نگرانی وجود داشت که اتریوم۲.۰، دنباله اثبات سهام بلاکچین فعلی اتریوم—اثبات کار—به تاریخ برنامه‌ریزی شده در اول دسامبر نرسد.

برای راه‌اندازی، اتریوم۲.۰ به حداقل ۱۶۳۸۴ اعتبارسنج نیاز داشت تا ۵۲۴.۲۸۸ ETH را تا ۲۴ نوامبر به دست بیاورد. پس از به دست آوردن حدود ۵۰ درصداز هدف کمتر از ۲۴ ساعت پیش، شبکه امروز به میزان مورد نظر خود رسید.

دنی بنیان، محقق بنیاد اتریوم به Decrypt گفت: «سپرده‌های آغازین در  ساعت ۱۲ بعد از ظهر ۲۴ نوامبر (۷ روز قبل از اول دسامبر) قفل می‌شوند، بنابراین ما می‌دانیم بلوک آغازین و اعتبارسنجی فردا صبح زود (به وقت ایالات متحده) تنظیم می شوند.»

مدتهاست که افراد در جامعه رمزارز در انتظار اتریوم۲.۰ هستند. شبکه برنامه‌ریزی شده باید به اتریوم اجازه دهد تا مقیاس خود را برای مدیریت سریع معاملات بیشتر در زمانی مشخص افزایش دهد وقتی علاقه به برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین، به ویژه برنامه‌های مربوط به امور مالی غیرمتمرکز در حال افزایش است.
شاید تصادفی نباشد، پس از افزایش تقریبا ۳۳ درصدی در هفته گذشته، قیمت اتر در حال حاضر بالای ۶۱۶ دلار است، که بالاترین سطح از سال ۲۰۱۸ به حساب می‌آید.

در زمان انتشار این خبر، ۵۲۷.۴۲۴ ETH از ۱۶.۴۷۸ اعتبارسنج در قرارداد سپرده اتریوم۲.۰ مورد بررسی قرار گرفته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42196
دکمه بازگشت به بالا